Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi távozott belőlem?

Mi távozott belőlem?

Figyelt kérdés
Voltam reggel wcn, elvegeztem a dolgom. Vissza fekudtem aludni. Es ugy ereztem pukiznom kell. Ezert probaltam lassan el erezteni. De csak annyit vettem eszre hogy az egesz nadragom el nedvesedett. Nem hasmenes allag volt. Hanem mintha pohar vizzel le ontotottem volna magam. Wcn folytattam es szoszerint egy zoldedsargas atlatszo folyadek jott a vegbelembol egy- ket kaki darabbal. Szaga amugy nem nagyon volt. De ilyet meg nem.lattam? Mi van velem?

2018. júl. 12. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a hasmenes, de koze nem volt hozzá.... es sok is jott. Mintha pisiltem volna.
2018. júl. 12. 11:47
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Hasmenésed volt.
2018. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen biztos vagy benne, hogy nem hasmenés volt, én elmennék a helyedben orvoshoz.

A családban volt ilyen, és ha jól emlékszem, végbél polip (?) a neve, nyákot termel a vastagbélben, ami időnként kiürül. Ami biztos, orvosi beavatkozást igényel.

2018. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Epe
2018. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem maga az ördög távozott belőled.
2018. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!