Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét után hízás?

Mandulaműtét után hízás?

Figyelt kérdés
Azt hallottam valakitől hogy miután kiveszik egy ember manduláját hízni kezd. Én még sosem hallottam ilyet. Igaz ez? Vannak ilyen tapasztalatok?
2010. júl. 12. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz, nincs összefüggés.


Hacsak úgy nem, hogy a műtét miatt 1 hétig koplal, mert nem bír enni, kiéhezteti a szervezetét, ami aztán mindent raktároz, ha újra kaját kap, mert készül a következő koplalásra. (Ezért híznak állandóan a fogyókúrázók is.)

2010. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van valóság alapja. Tapasztalatból mondom! Nekem annyira gyulladtak, gócosak voltak a manduláim pár évig. Egyre kevesebbet ettem, egyre rosszabb volt az étvágyam, és hát fokozatos fogytam le elég gebe voltam. Aztán kivették a manduláimat, és már műtét után olyan étvágyam volt, mint még soha. Azóta állandóan a kaján jár az eszem, és mondanom sem kell, elég jó húsban vagyok, pedig mindig is vékony alkat voltam...
2011. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!