Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízás lehet ettől? A többi...

Hízás lehet ettől? A többi lejjeb!

Figyelt kérdés

Megállapítottak nálam egy pánikbetegséget,meg szociális fóbiát több mint egy éve, írtak fel rá Citapramot (20mg), és mellé Frontint (0,5 mg).

Ezt szedtem kb mostanáig. Észrevettem, hogy egyre többet hízok, pedig egyáltalán nem eszek sokat, ugyanúgy étkezek, mint eddig. Többen is csodálkoztak, hogy h lehet ez a hízás, hiszen nem eszek sokat.

A mellékhatásnál olvastam, hogy okozhat a gyógyszer testtömeg változást, így nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy ettől lehet.

Mindig is nagyon vékony voltam, többször is étvágyhozókat írattak fel, hogy hízzak, mégse nagyon sikerült. Most meg egy év alatt 10 kiló feljött, pedig ugyanúgy nem eszek sokat.

:S

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Szeretném minél előbb leadni, amit felszedtem, bár tudom, h ez nem fog gyorsan menni.


2011. jún. 3. 13:41
 1/3 marionaud válasza:

Én Citagen(20).-at szedek, ami ugye a Citapram testvére, kb. egy éve szedem, és én is iszonyatosan meghíztam , én sem eszem többet,mint régen, mégis hízok. És nagyon nehéz leadni :S. Most életmódváltással, sok mozgással próbálok harcolni a kilók ellen. De tényleg elég elkeserítő:S

Sok sikert neked is! :)

2011. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem meg lesz, neked is sok sikert a továbbiakban! :)

És miket eszel, meg mit és milyen gyakran sportolsz?

2011. jún. 3. 14:04
 3/3 marionaud válasza:
Reggelire teljes kiőrlésű zsömle joghurttal, vagy sonkával paradicsommal..vagy joghurt zabkorpával gyümölccsel...ebédre diétás ebéd( most épp rendelek cityfoodtól, lehet ilyen karcsúsító menüt rendelni, ami amúgy sovány húsból áll zöldésgekkel..párolt brokkoli, sárgarépa , ma például szárnyas zöldséges rizottó volt) a lényeg ,hogy húst nem szabad enni krumplival, meg szénhidtráttal. Vacsira pedig valami könnyű..joghurt, kefír, zöldség. Sport: heti kétszer zumbára járok, a többi napon pedig görkori egy órát kb. de pl. tegnap nem tudtam menni ,mert szakadt az eső:S hát ilyenek:)
2011. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!