Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy valaki...

Előfordult már, hogy valaki elment egy másodszori plazmaadáshoz kapcsolódó alkalmasságira és másodszorra alkalmas lett?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam, de sajnos a vénáimat nem találták alkalmasnak. Azt írták nekem e-mailben hogy bő folyadékfogyasztás után próbáljam meg újra.

2019. aug. 1. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, van hogy az egyik asszisztens nem találja, egy másik meg simán.
2019. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló van...

Egy ismerős vitt el egy ilyen plazmaadó akármibe. Azt tanácsolta, hogy egyek, igyak előtte bőségesen. de amikor mentünk, akkor az egy hirtelen ötlet volt. Fél literes flakonka volt nálam, abban is már szinte alig volt víz és kezdtem éhes is lenni.

A gond nálam az lehet, hogy két asszisztens nézte meg, hogy alkalmas-e a vénám...

Hát remélem, hogy ha megyek másodjára, akkor alkalmas leszek már.

2019. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízok, próbálok még több folyadékot inni előtte - legutóbb közel 2 litert tudtam meginni
2019. szept. 20. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De az is igaz, hogy amikor a szorítót a karomra tették, hát nem éreztem, hogy szorított volna egy kicsit is.
2019. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!