Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez cannabis volt vagy valami...

Ez cannabis volt vagy valami szintetikus cucc esetleg hasis?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy behívtak egy körübelűl 0,75-0,8-as cigibe. 4-en szívtuk +1 olyan személy aki csak 3-4 slukkot fogadott el a cigiből. Amibe talán dohány se nagyon volt meg még elvileg magot is tettek bele egy keveset. Én néha elfogadom ha behívnak mondjuk 2 hónapba egyszer mert nem akarok rászokni. Inkább piálok De ez most olyan volt, mert most rendesen úgy halucináltam mintha gombáztam vagy lsd-ztem volna. Viszonylag nagy mértékben. Én

még nem csináltam, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy elvileg ő 2g gombától meg 200 ug lsd-től nem tapasztalt olyan jellegű látomásokaz mint én ettől. Bár neki már volt olyan, hogy be vett 16g gombát meg vagy 1600-1700 ug lsd-t. Meg olyanom is volt ami talán egó halálnak is nevezhető. Legalábbis önkívületi álapotba kerűltem tőle, lehet kicsit bealudtam, vagy nem tudom, de közbe intenzíven láttam olyan dolgokat amik ott sincsennek. Meg azóta kicsit kívánom azt, hogy megint szívhassak. Egyszer volt ilyesmi velem, akkor be rosszúltam mert nem bírtam. Elvileg a fűre is rá lehet kattani, de inkább a hasis-ra jobban. Na meg lehet az is, hogy valami vad kenderre rá fulytak, valami olyan. Remélem ez a kérdés nem megy szembe a gyk szabályzatával. De tudnom kell, hogy mi az amit én szívtam, meg mi az amit még ritkán se nagyon tóljak mert. Nem nagyon akarok egy füves,drogos lenni! Aki elbassza az agyát meg mkndenét, bár szerintem füvön meg mescalinon . Esetleg dmt-n lsd-n kívűl mást nem nagyon kéne még csak ki próbálni se. De én most egy ideig szerintem csak inni fogok, mert a lelkiálapotom sem a legjobb. Szerintetek mi volt ez, illetve a herbál pláne így, hogy egyszer akaratlanul lehet, hogy egy olyan cigit fogadtam el, milyen függőséget okozhat illetve a hasis meg a fű?!



2019. aug. 2. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a zagyvalékot, tele helyesírási hibákkal, én nem fogom kibogozni. Írd már le normálisan, tagoltan, optimális eseteben hibák nélkül, hogy mi törgént veled.
2019. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz raszokni, vszinu szivtal vmi jo eros cuccot, es volt egy kis halu, ennyi. Azt, h mi volt az, senki nem fogja tudni megmondani.
2019. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor takarodjál innen!
2019. aug. 2. 16:23
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 mert a thc-tól lehet halucinálni nem csak a hasistól hanem a sima fűtől is? Illetve elvileg sativa volt, de én úgy tudom attól nem lehet halucinàlni. Én inkàbb indicának éreztem a cuccot, persze mintha éreztem volna egy kis olyat is mint a sativánál.
2019. aug. 2. 16:26
 5/17 A kérdező kommentje:
De az biztos, hogy a cucc az erős volt! Maga fű is, na meg mint írtam jó sokat raktak bele!
2019. aug. 2. 16:28
 6/17 A kérdező kommentje:
#6 Akkor meg takarodjál innen! És ne szítsad a balhét! És tróllkodjál más oldalon ahol a pofádat is fel válalod legalább. Ott legyen nagy szád!
2019. aug. 2. 17:10
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert te felvállalod? Kicsit túlpörögtél, elvonási tünet lenne, vagy alapból vagy ilyen kis hebrencs? Meg tudnád mondani, hogy igazából mi miatt őrjöngsz?
2019. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Illetve egy pár dolog. Ez előtt a cigi előtt kb 2 órával haverommal elszivtunk egy laza 0,25-ös cigit. Egy olyan cuccból

ami szerintem erőben meg minőségben is kb középfelsőkategóriás lehetetf. Mikor az a kemény cigi ment már a hatása is gyengűlt. A kemény cigi elszívása után, kb 30 percel jelentkezett az első halu. Még pedig az, hogy a főldön lévő kavicsokra azt hittem szemek :D. Utána egy fadarabra azt hittem, hogy egy kutya. De mintha mozgott volna. Na meg amikor a sötétben egy kukára azt hittem, hogy valami fej piros világító szemekkel :D. És most jön a legdurvább, itt már nem is valakire/valamire gondoltam ezt. Hanem tényleg láttam és semmi nem volt ott. Egy minotarusz szerű lény, ment el előttem. Utána el párolgott, na meg egy pillanatra azt láttam mintha vidámparkba lennék haverom elvileg 4.dik gombázásánál 2.6g-t vett be. És ő akkor élt át hasonlókat, amik ennél csak kicsit voltak durvábbak. Nyitott szemmel. Haveromra pedig 10 percig egy,betépett mokusnak utána farkasnak láttam két lábon smoking-ba Volt még sok halu. Volt ott 1-2 nem oda illű vizió,szín is. De mikor haza mentem lefeküdni akkor is még nem aludtam, de olyat láttam mintha lennék valahol, és tényleg úgy tünt. Na meg félálomba,álmomba is elég komoly dolgokat láttam. Másnap reggel mikor fel keltem akkor is oda halucináltam még pár dolgot. Pl azt, hogy egy rohadt nagy pohány a falun van elferdűlve. Azóta eléggé kattogok rajta, illetve haverom azt ajálgattja már 1 éve, hogy próbáljam ki a mescalint. Gondolom az azért durvább meg más mint ez, elvileg kicsit jobbakat haluzik tőle az ember mint a gombától lsd-től! De úgy tudom ezen rajta lehet amúgy is könnyen maradni!

2019. aug. 2. 19:04
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Te jöttél ide azzal, hogy ide írtad, hogy a kérdésre már pedig nem fogsz normális választ adni! Akkor én miért ne álnék így a dologhoz?!
2019. aug. 2. 19:05
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Istenem, s ilyenek járnak köztünk, ócska drogosok.


Menj a pszichiátriára kérdező, és ott tedd fel a kérdéseidet!

2019. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!