Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez cannabis volt vagy valami...

Ez cannabis volt vagy valami szintetikus cucc esetleg hasis?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy behívtak egy körübelűl 0,75-0,8-as cigibe. 4-en szívtuk +1 olyan személy aki csak 3-4 slukkot fogadott el a cigiből. Amibe talán dohány se nagyon volt meg még elvileg magot is tettek bele egy keveset. Én néha elfogadom ha behívnak mondjuk 2 hónapba egyszer mert nem akarok rászokni. Inkább piálok De ez most olyan volt, mert most rendesen úgy halucináltam mintha gombáztam vagy lsd-ztem volna. Viszonylag nagy mértékben. Én

még nem csináltam, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy elvileg ő 2g gombától meg 200 ug lsd-től nem tapasztalt olyan jellegű látomásokaz mint én ettől. Bár neki már volt olyan, hogy be vett 16g gombát meg vagy 1600-1700 ug lsd-t. Meg olyanom is volt ami talán egó halálnak is nevezhető. Legalábbis önkívületi álapotba kerűltem tőle, lehet kicsit bealudtam, vagy nem tudom, de közbe intenzíven láttam olyan dolgokat amik ott sincsennek. Meg azóta kicsit kívánom azt, hogy megint szívhassak. Egyszer volt ilyesmi velem, akkor be rosszúltam mert nem bírtam. Elvileg a fűre is rá lehet kattani, de inkább a hasis-ra jobban. Na meg lehet az is, hogy valami vad kenderre rá fulytak, valami olyan. Remélem ez a kérdés nem megy szembe a gyk szabályzatával. De tudnom kell, hogy mi az amit én szívtam, meg mi az amit még ritkán se nagyon tóljak mert. Nem nagyon akarok egy füves,drogos lenni! Aki elbassza az agyát meg mkndenét, bár szerintem füvön meg mescalinon . Esetleg dmt-n lsd-n kívűl mást nem nagyon kéne még csak ki próbálni se. De én most egy ideig szerintem csak inni fogok, mert a lelkiálapotom sem a legjobb. Szerintetek mi volt ez, illetve a herbál pláne így, hogy egyszer akaratlanul lehet, hogy egy olyan cigit fogadtam el, milyen függőséget okozhat illetve a hasis meg a fű?!



2019. aug. 2. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Miért itéled el a drogosokat, amikor gyanítom már te is szívtál bele életed során füves cigibe. Amúgy is én az ilyeneket, hogy thc,dmt,mescalin,gomba, lsd (bár ez már jobban mert szinti) nem nevezném úgy igazán kábító szernek. Mert csak okosabb leszel tőle ha mértékkel csinálod. Pláne a meszkalintól meg a dmt-től. Bár a meszkalin hatását nem tudom milyen, illetve mit látsz tőle, mik a mellékhatásai, veszélyei?! Aki tudja írja le nekem mert kíváncsi vagyok mindenre, de nem nagyon találok róla csak olyanokat, hogy rajta marad aki használja. Az igazi undorító kákónak inkább ezeket nevezném. Meth,Heroin,Crack,Extasy,Anfetamin,stb na ezek tényleg kábszik. De ezek atermészetes, növényi cuccok azok nem ha mértékkel fogyasztják. De az alkohol,nikotin,koffein is drog. Ennyi erővel ha már ha minden hétvégén meg iszok egy kávét, akkor is mondhatnék azt rám, hogy drogos vagyok!
2019. aug. 2. 19:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nagyon zagyván írsz de tényleg. Egyébként te meg miért véded a füvet ha ennyire rosszul lettél tőle :D? Miért nem azoktól kérdezed meg akik behívtak? Szerintem egyszerűen nem vagy hozzászokva és megszívtatok valami bitang erős cigit, de az is lehet hogy valami lefújt szar volt. Amúgy el ne hidd hogy a haverod bevett 16 g gombát, ez ordas nagy kamu. Az meg a másik, hogy egy cigi így taccsra vág és te dmt-zni, lsd-zni akarsz? Én kipróbáltam már egy pár dolgot, hadd ne soroljam el de ezek a cuccok sosem vonzottak. Függő meg ennyitől nem leszel, azzal hogy ilyeneken parázol csak rosszabbul fogod magad érezni. Mindenesetre tényleg hanyagold a témát amíg ki nem okítod magad mert messze több kárt fogsz okozni mint amennyit megér ez az egész.
2019. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Fúha utsó kommentedet nem is láttam..

Szerintem te vagy akinek kb 30 perce válaszoltam a másik kérdésére a szintetikus&természetes ügyben. Te alapvetően ki sem próbáltad ezeket a dolgokat de azt hiszed mindent tudsz. Azt mondod dmt mehet, meg az király de a jó öreg amfetamin meg milyen rossz. Olvastál valamit arról hogy a hallucinogéneknek mennyi pozitív hatása van, de ez azért nem egészen az igazság. Ezeknek a dolgoknak lehet pozitív hatásuk egy ember személyiségfejlődésére ha ésszel vannak használva a megfelelő emberen. De ezt te nem tudhatod, lehet hogy te paranoid skizofrén leszel tőlük. Lehet, hogy egy használat is már kiváltja, lehet hogy 20, lehet hogy sohasem leszel az. Amúgy, hogy árnyaljam a képet az mdma stimuláns, de az is simán okozhat hallucinációkat, az angolban azt is "trip"-nek nevezik és nem véletlenül.

Szumma szummárum azt írtad nem akarsz füves lenni aki elbassza az életét, szóval hagyd az egészet a fenébe. A drogfogyasztáshoz elég sok intelligencia, akaraterő és tudatosság kell ahhoz, hogy ne vágd vele tönkre az életedet.

2019. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mert 16g gombát nem lehet bevenni? Na meg stimuláns is valóban milyen halucinációkat okozhat és hogyhogy?
2019. aug. 7. 22:25
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet venni 116-ot is csak kamuszagú. Persze kérdés, hogy szárítva annyi vagy sem, mert szárítva nehezen hiszem el. Kicsit olyan mintha azt mondanám neked hogy elszívtam 16 g zöldet. Biztos volt már olyan ember aki megcsinálta, de én fenntartásokkal kezelem az ilyen bemondásokat :) Amúgy okozhat hallucinációkat simán, bár nem ez az elsődleges hatása, és nyilván nem olyan mértékben mint pl az lsd, de a fények és a kontúrok elmosódása/torzulása főleg a lejövő szakaszban olyan dolog amit én is átéltem már és az interneten is utána olvashatsz. Ne haragudj meg nem vagyok sem orvos sem gyógyszerész de mindkét szer elsődlegesen a szerotonin receptorokat birizgálja, ezt tudom. Mindenesetre annyit akartam az egészből kikanyarítani, hogy nem ott van az igazság hogy a hallucinogének jók, kellenek a többi drog pedig rossz. Inkább maradjunk annyiban, hogy minden (klasszikus) drognak (és most természetesen az alkoholt is ideértve) megvan a kockázata, és az előnye is, és ha ésszel csinálja az ember akkor az előnyök kerül(het)nek túlsúlyba. Persze ez egyénfüggő is tehát, lehet hogy valakinek úgy van összerakva az agya hogy a kokainra fog úgy rákapni hogy tönkremegy az élete, neki azzal kell vigyázni. A másikra meg az alkohol lesz veszélyes, a megint másik meg a fűtől lesz pánikbeteg vagy akármi.

És akkor ez most teljesen személyes vélemény, de én személy szerint azért preferálom a stimulánsokat, mert a hatásuk alatt sokkal inkább tudatában vagy a cselekedeteidnek mint bármelyik más típusú szer hatása alatt. Nekem jobban tetszik az hogy jókedvű, tettrekész és éber vagyok mint az amikor úgy kivagyok hogy azt sem tudom merre áll a fejem. Amúgy még annyi eszembe jutott, hogy kb. 16-17 évesre saccollak. Ebben a korban, amikor még nem vagy kész felnőtt ember biztos hogy nem jó ötlet "tudattágító" cuccokkal bombázni a még nem egészen kiforrott gondolkodásodat. Ezt hagyd meg a tízenéve szívogató elvont gondolkodású arcoknak :D

2019. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

" Amúgy is én az ilyeneket, hogy thc,dmt,mescalin,gomba, lsd (bár ez már jobban mert szinti) nem nevezném úgy igazán kábító szernek. Mert csak okosabb leszel tőle ha mértékkel csinálod. "


Látszik rajtad....


Már írni sem nagyon tudsz, Szívj még és akkor tedd fel a kérdést

2019. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Az igazság az drágám, hogy még kezdő vagy és intenzív volt a trip. Semmi más, egyébként meg a marihuána nem halucinogén. Az aki meg azt mondja, hogy 16 g gombát megeszik és nem lett tudathasadása vagy minimum egy atom nagy bad tripje egy hazug fasz. A gomba 2 gramm esetén is okoz intenzív halucinációkat. Nem oltani akarlak, sőt, de szerintem mielőtt magadon kísérleteznél ilyen szerekkel olvass utána, hogy mégis mit és hogyan.
2019. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!