Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ayahuascának mik a hatásai?

Ayahuascának mik a hatásai?

Figyelt kérdés
Ayahuascának mik a hatásai, és milyen mértékben található benne dmt, mivel van keverve. Mik a rossz hatásai egy emberre nézve illetve milyen halucinációkat okoz? Illetve az is érdekelne, hogy a ketamin,meszkalin ezekről is érdekelnének ugyanazok mint a ayahuascáról. Mert nem találok róluk pontos leírásokat. Az ayahuascáról meg pláne nem. Mert érdekes ez az egész. A többi halucinogén szer thc,gomba,lsa,lsd,dmt is elvileg jó hatással van az emberre. A fent felsorolt cuccokat pedig elvileg az országban nem nagyon árusítják, max ha igen akkor is általába túlárazva, meg ugye a dmt is eléggé drága. De az elvileg meg is éri. Azt is megértem, hogy némelyik miért van tíltólistán. Mert egy ismerősöm be vett 2,6g gombát azt hiszem második használatra, az előtt 1,5-2g-t vett be kb. És elvileg kirabólt egy dohi boltot mert a hangok azt mondták neki. Bár nem tudom miért nem volt benne annyi önkontrol, hogy tudjon róla hogy ez csak a gomba hatása... Na meg elvileg 1 hétig rajta maradt a cuccon! Viszont szerintem a thc meg dmt nyugodtan lehetne legális?!

2019. aug. 3. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Menj aludni.
2019. aug. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi jogon írsz te itt nekem

ilyeneket?! Amikor te ezt írtad már neked kelett volna aludnom, kölyök :D!

2019. aug. 3. 11:03
 3/8 A kérdező kommentje:
*aludnod
2019. aug. 3. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kellett volna aludnom? Meg kolyok? 😂 hat az en k anyamat, hogy felnott emberkent en hajnalban mar kelek es megyek dolgozni. Szemelyi igazolvanyt kuldjek?
2019. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a gyerek, aki mostanában drogos kérdéseket irogat ki? Mert sok kérdésnél nagyon hasonló stílust véltem felfedezni...

Mindegy, ajánlok két oldalt, egyik magyar, a másik meg ha tudsz angolul:

[link]

[link]

De figyelmedbe ajánlom a wikipédiát is, azért ott is pár infót megtalálsz.

Most pedig olvassál, és hagyd abba az idióta kérdések irogatását.

2019. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az ayahuascáról a daath-on is csak egy pár leírást találtam, olyat nem, hogy milyen is a halu stílussa stb. És gyakorlatilag, igen én vagyok az mert én úgy vagyok azzal, hogy egyszer élünk és mindint ki kell próbàlni egyszer. Én minden kábító szert ki akarok próbálni, ha nem is együtt de az évek mullásával. Már 18 évet úgyis betőltöttem. Eddig sajna még csak a fű,eki meg crack-ra volt alkalmam. És még a heroinon is gondolkodok, mert tartom magam olyan keménynek, hogy első használat után nem szokok rá!
2019. aug. 5. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezt is olvastad? Itt szerintem rálátást kapsz a hallucináció stílusára.

[link]

Több ilyennel nem tudok szolgálni, keresgélj magad, nekem nincs hozzá se kedvem, se energiám.

Ha meg szerinted mindent ki kell próbálni egyszer, kezdhetnéd azzal, hogy kipróbálod milyen helyesen, összeszedetten írni...

Na meg... Csillagom, te tényleg azt képzeled, hogy vagy annyira f@$za gyerek (már elnézést...), hogy nem szoksz rá egy ilyen brutális mértékben addiktív drogra? Most komolyan?

Jó, engem aztán nem érdekel, nyugodtan tedd tönkre magad, de azért visszavehetnél csöppet az arcodból.

Különben is, ez itt Magyarország, valószínűleg majd jól átb@$znak, és akkor nemhogy nem fogsz ráfüggni első használat után, de még csak semmilyen hatást sem fogsz érezni... Habár, nyilván, a placebo mindig hat...

2019. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 olvastam. És még itt sincsennek részletes leírások! Illetve azt is jó lenne tudni, hogy milyen áron megy a cucc!
2019. aug. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!