Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy esőkabátnak van tényleges...

Egy esőkabátnak van tényleges értelme, vagy a tiétek is beázik?

Figyelt kérdés

Mivel sokat cipekedek, nem praktikus az esernyő, úgy csak egy szabad keze maradna a szatyroknak. Meg amilyen viharok vannak, ki is csavarná a kezemből az esernyőt.

Ezért beruháztam egy parkára, és a napokban fel is avattam.

Csurom víz lettem...

Érdekes módon a hajam nem, de a hátam teljesen, és a vihar miatt ráadául jól lehűlt a levegő, a vizes hátammal ez nem volt valami kellemes érzés, éles hideg szélben.

Ezt elmeséltem egy ismerősömnek, aki nem lepődött meg, ő túrázni jár, azt mondja, nem egyszer járt már így, és akármilyen márkás széldzsekit/esőkabátot vesz, a varrásnál úgyis be fog ázni. Az meg őpont a hátam tetején van, vagy a nyakamnál.

2x használtam a parkát, de minek...

Ki is dobtam, feleslegesen nem tárolom, ha a feladatát nem tudja ellátni.

Ti is szoktatok így járni?



2019. aug. 3. 15:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ott sem kapok jót, de ott érdeklődjek? :D


Egy Budmil van a közelben, ott rákérdezek.

Meg SportsDirects. Ott sok márka van.

De ha az előző is a varrásnál ázott be, akkor viselés nélkül egyikről sem lehet biztosan tudni, hogy jó-e.

Megveszem 20 ezeért, és szrt sem ér, ettől tartok.

2019. aug. 4. 14:10
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Szövegértés egyes. Lehet, hogykapsz jót, csak drágán. Valamit valamiért.
2019. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tudok szöveget értelmezni, köszönöm a fellengzős hozzászólást.


Azt írtad, talán ott is rosszat kapok.

Most is ugyanezt írod: TALÁN kapok jót.

Tehát nem lehet tudni, viszont kifizetek TALÁN feleslegesen egy valag pénzt.


Ezt mondjuk kérdés kiírás nélkül is tudtam, de ha szövegértés egyes, akkor a kommented is egyes, mert konkrét, valódi választ nem sikerült adni.

2019. aug. 4. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!