Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a meszkalin?

Mi az a meszkalin?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan halucinációkat idéz elő, mint a gomba és az lsd? Vagy ez inkább olyasmi mint a thc-t tartalmazó dolgok? Túl lehet adagolni? Gondolom nálunk drága és nem is könnyű szerezni! De úgy tudom biztonságosabb mint a varázsgomba. Na meg első használatra elvileg annyival többet lehet bevenni. Mint gombából és jobb lesz a halu. Mert gombánál azt se tudod mit veszel be, lehet kevés, de lehet sok lesz.Bár gondolom itt is valahogy így van. Az meg szerintem egyértelmű, hogy akármilyen ritka felénk a szer, akkor sem legális ez sem az országban! Mert ami jó az nálunk illegális. Bezzeg a szervezetet legjobban szétroncsoló alkohol meg legális!

2019. aug. 12. 14:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És ezek is okoznak azért halucinációkat, ezeket hogyan mérik. És mennyi az az adag ami már tényleg jó, de nem annyira túl sok? Milyen áron futnak, hol lehet őket pontosan szerezni? Mert elvileg herbáltól, biófűtől sőt sima fűtől is lehet halucinálni. Bár ezeket erre nem használnám, inkább valami bulizos, lazulos estéhez . Na meg ott van még a salvia. Bár szerintem már a gomba eléggé biztonságos. Illetve a az lsa-ról olyat halottam, hogy általába ha lsa-t vesz be valaki. Akkor az illető hányni szokott!
2019. aug. 12. 18:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Persze. Minden drog okozhat hallucinációkat, de főleg a hallucinogének. Az lsa-tartalmú cuccok általában vizuálisan nem csinálnak komoly halukat, viszont az idő érzékelésben már nagyon durva csavarokra képest. Miből mennyi az adag? Kék hajnalka magból mondjuk 300 a küszöb dózis 5-600 a közepes 7-800 meg már az erős. Hawai magból kb 5 db ér fel egy bélyeggel, de persze tök más az élmény.


[link]


Ja valóban okozhat hasfájást meg ilyesmiket, de könnyű hozzájutni és viszonylag olcsó.

A yopo mag meg háááát azt nem lehet tudni kb 5 db is néha elég hogy eltűnj, és eggyé válj az univerzummal. A dmt-s cuccok eléggé kiszámíthatatlanok. Olyan mint a látnok zsálya, azt is elszívod azt ki tudja mi lesz. Ha kivonatból szívsz egy 50x est néha egy slukk is elég hogy kilépj a testedből.

A herbál biofű az más cég, és teljesen más a mondani valója, nem kifejezetten hallucinogén szóval nem képes kitágult tudat létrehozására.

Azt mondom ha tudsz szerezz gombát azt egy este nyomj el olyan 3-4g-t de ne egyszerre.

Ha ez bejövős, és jól bírod akkor nyomathatod a papírt (lsd) de azt is úgy hogy mondjuk egy felet csapj be (és ne egyedül) azt utána dobd rá a másik felét T+4 óránál. Azt ha ezt is bírod utána dobhatsz egészet is. Bár ha van egy erősebb utazásod akkor hónapokig tuti nem fogsz semmit, de ez lenne a jó út.

Ha minden kevés, és el akarsz menni mindenképp a végsőkig akkor kösd fel a gatyát azt jöhet az ayahuasca. Bár nem tudom azt itt honnan tudsz szereznim előállítani pedig nem gyerekjáték mert az mao-gátló hatása miatt eléggé veszélyes..

2019. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja amúgy még eszembe jutott hogy a szerecsendiónak is van egy minimális meszkás beütése. Nagyon gyengén haluk is vannak, de csak nagy dózis esetén. Kb olyan mintha az ember egyfolytában keményen füvezne, a háttérben meg mint ha becsapott volna egy vékony 30 centis san pedrod. Viszont ez nem fokozódik, de érdekes hogy hasonlít a meszkához. Amúgy ez se kezdőknek való, mert komoly teknika, és elszántság kell hogy valaki egyszerre megegyen 3 zacskó fűszert :)
2019. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ha spirituális élményt szeretnél, amihez a füvezés nem elegendő, és a meditációhoz nincs türelmed, én azt mondom, hogy a gombával próbálkozz.


Én sokáig nem szerettem, mert kicsit undi nyersen enni, hányingerem is volt és nem ettem nagy dózisokban. Kellemes, euforikus élmények voltak, mint fél vagy egy egész bélyegnél.


Aztán rájöttem, hogy ha pizzára rakom, nincs hányinger és sokat tudok enni. Ez emberi tényezőtől is függ, illetve a gomba minőségétől is, de 5 gramm szárított varázsgombánál már a világból is kiszakadok.

Én úgy vélem, hogy bizonyos esetekben, pl egy természetben lezajló trip során jobb, mint bélyegezni, ellenben nehezebb irányítani a tripet.

A gomba engem megvisz, míg az lsd-re tudok még reagálni, elmantrázni magam szebb vizekre, ha úgy adódik.


Az lsa tartalmú magvakat nem ajánlom, bár legálisak, de elég kínzó hasi fájdalmaim vannak tőle, és általában nen hat a gyömbértea.


Ha gombán bélyegen megvagy, akkor szerintem jöhet a meszkalin, ha esetleg még nem találtad meg magad, de valószínű hogy ez az önmagad fellelése ez esetben egy dmt trip során jöhet össze.


Ha vannak kérdéseid, írj nyugodtan amúgy, szívesen mesélek élményeket, adok tanácsokat, ésatöbbi. :)

2019. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!