Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörtem ma egy higanyos...

Eltörtem ma egy higanyos lázmérőt, azóta a szobába sem merek bemenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekünk még volt itthon egy az ősidőkből. Ma sikerült eltörnöm véletlen. Összetakarítottam, elzártam, kivittem, majd leadom ott, ahol kell. Szellőztetek. De nagyon félek, hogy az összetakarítás ideje alatt is túl sokat lélegezhettem be, vagy hogy vannak még láthatatlan apró darabok. Azt olvastam kénsóval le kell szórni, de maximum holnap tudnék csak venni. Nem merek bemenni a szobába azóta, ami elég kellemetlen azért. Tehetek még valamit? Van okom aggódni?

2019. aug. 13. 18:57
 1/2 anonim válasza:
73%

Ne legyél buta. Söpörd fel s kész...

De, ha ennyire félsz, gyújtsd fel a házat...

2019. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, én nem tudom hány lázmérőt törtem már. A porszívózás esetleg hatékonyabb lehet, mint a seprés.
2019. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!