Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami összefüggés...

Lehet valami összefüggés fejfájásom és a furcsa áramszünet között?

Figyelt kérdés
Tegnap este és éjjel jópár alkalommal furcsa fejfájás tört rám, ami pár perc után el is múlt. Aztán kintről többször is furcsa zúgást hallottam, majd úgy 23 óra felé áramszünet lett. (Az Elmű szerint több transzformátor is tönkrement a környéken, az okozta.) A hibát akkor elvileg kijavították, bár nálunk áram még nem volt, csak ma 11-re lett ismét (a szerelők szerint kábelhiba is volt még). Mivel egyáltalán nem jellemző rám, hogy fájni szokott volna a fejem, arra gondoltam, hogy esetleg lehet összefüggés a kettő között. Napkitörés, valami elektromágneses sugárzással való kísérlet, stb. Van ennek valami reális alapja vagy csak véletlen egybeesés? Esetleg más?
2019. aug. 18. 11:55
 1/3 bfghj válasza:
41%
Teged is rendesen megsutott a nap....
2019. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az elektromágneses sugárzásnak ehhez semmi köze. Gondolj bele, valamitől megszűnt az áramszolgáltatás is. Naaaa, gondolkozz!!! Megvan? Hát persze, az UFO-k voltak!!!
2019. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy attól volt.

Természetesen a teliholdtól.

2019. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!