Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fülemmel,...

Mit csináljak a fülemmel, hogy meg gyógyuljon?

Figyelt kérdés
ennyhén bedugulnak érzem, amikor mozgatom az állam cuppog a fülem. probáltam kitisztitani fültisztitó sprayvel de nem használ. dobhártya mögött lehet tele valamivel. Már hetek óta ilyen, kicsit insabilnak is érzem magam. Tudom elkéne menni orvoshoz, de úgy dolgozom hogy nem tudok.
2019. aug. 19. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor szabadságot veszel ki vagy elkéred magad egy fél napra! Mit gondolsz, minek végzik el egyesek az orvosi egyetemet, ha házilag is lehetne többhetes betegségeket gyógyítani. Azt se tudod, mi bajod van (lehet, hogy csak ki kell mosni de orvosilag), akkor mire kezelnéd?
2019. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo igazad van, csak nekem nem egyszerű, hetelve dolgozok, hétfön megyek pénteken jövök haza.
2019. aug. 19. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb nem lesz,csak mindig rosszabb.

Majd ha elveszted a hallásod,okolhatod magadat érte .

2019. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!