Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 10 óra munka mellett...

Napi 10 óra munka mellett hogy lehet egészségesen élni?

Figyelt kérdés

Régen jártam kondiba és szerettem is de sajnos erre nincs időm, reggel 8-tól este 6-ig dolgozom, úgy érzem hogy sosincs elég energiám. Reggel mikor felkelek tudnék még aludni, reggelizni nem vagyok éhes így napközben többször nasizom. Egyedül az étrendemre tudnék csak figyelni, de mikor munkából hazaesek akkor is van hogy csak arra van energiám hogy bedobjak egy pizzát a sütőbe.

Tök azt érzem hogy az egészséges életmód kb annak lehetséges csak aki gazdag és alig dolgozik mert sokkal nagyobb figyelmet igényel...


2019. aug. 22. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Napi 10 óra munka mellett hogy lehet egészségesen élni?" Sehogy. Nem kell napi 10 órát dolgozni.
2019. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
#1 válaszoló akkor most hagyja ott a munkáját mert egyszerre nem lehet mind a kettőt? 😂 hasonló helyzetben járok mint te, iskolából megyek is dolgozni és mellette tanulok is. Most nyáron elterveztem hogy amikor van időm, egy kicsit nézegetek az interneten egészséges és egyszerű receptek után, majd vásárlásnál is egy kicsit tudatosabb leszek, apránként cserélem ki az egészségtelen dolgokat alternatívákra. Ajánlom neked a meal-prep-et vagyis, hogyha szünetnapodon vagy egy kis időd különféle ételeket előre elkészítes (barna rizs, grill csirke egy nagyon finom párosítás kezdésnek) néhány adag ételt, berakod a hütőbe és minden nap kiveszed és akár munkába is elviheted.
2019. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!