Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az etorphin az a kokainnak a...

Az etorphin az a kokainnak a ható anyaga vagy a 2 dolog az külön tészta?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a Spurinak az anfetamin a kristálynak a methanfetamin,penta az ekinek mda,mdma Hasisnak, Fűnek ugye a thc! A kokainról pedig nem tudom pontosan. De mintha azt láttam volna valahol, hogy annak pedig az etorphin a hatóanyaga! Ez így van vagy tévedek?

2019. aug. 23. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az etorphin és a kokain két külön "tészta". A kokain hatóanyaga a kokain, az etorphin meg egy félszintetikus opioid.


[link]

[link]


Google a barátod, Wiki a barátnőd.

2019. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 kulon dolog


[link] - opioid szarmazek, amit laborban is eloallitanak

a kokaint pedig a coca levelbol allitjak elo, es allitottak elo tobb1000 eve mar, az etorphine pedig elig "mai" gyerek

2019. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mik a hatásuk pontosan ezeknek a drogoknak. Gondolom az eufóriára arra magam is rá találnék, de én pontosan kíváncsi vagyok mindenre. Melyik okoz erősebb függőséget. Igaz, hogy kokaintól lehetnek olyan hallucinációi az embernek, mintha fél bélyeget be vett volna. És illuziókat látsz tőle, pl egy kőre azt hiszed, hogy valami lény?!
2019. aug. 24. 00:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy akkor már inkább írjuk azt, hogy pl egy oszlopra :D! És mik még a hatásaik, meg eufóriából is milyen erősségűt okoznak?
2019. aug. 24. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:

És mik a hatásuk pontosan ezeknek a drogoknak. - mindegyiknek mas. Egyszerubb ha raguglizol, hogy 'kokain hatasa' stb.

Melyik okoz erősebb függőséget. A heroin. Arra azonnal raszokik a szervezet sajnos, es kegyetlen pokolba viszi az embert.

A kokainra nem lehet raszokni. Elso hasznalat utan eltelt sok sok ev mire ujra kiprobaltam es azota ujra eltelt 4-5 ev es nincsenek elvonasi tuneteim es nem akarom eladni anyut, hogy hozzajussak a szerhez. (ellenben a H-val ami egy nagyon getzi drog.)

Igaz, hogy kokaintól lehetnek olyan hallucinációi az embernek - nem igaz! Hacsak nincs vmi szemettel osszekeverve, akkor semmifel hallucinaciod nem lesz tole. Ugy irnam le, hogy emelt tudatossagi szintre visz a cucc, legyozhetetlennek, vaganynak, szuperhosnek erzed magad, de nem fogsz tole denevereket a hutoben latni!

pl egy kőre azt hiszed, hogy valami lény - az LSD-nek van ilyen hatasa (belyeg).

2019. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert az etorphin és a heroin akkor egy és ugyanaz!? Mivel te a heroint írtad ide le!
2019. aug. 26. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!