Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Engem senki nem vesz komolyan, és bárhova megyek szinte minndig van valami problémájuk velem.A legtöbben azt hiszik gyogyós vagyok, mert mászkálok föl-le.Amikor beszélnék valakivel, akkor meg azt látom rajta és valószínű úgy is van, hogy nem tud velem mit kezdeni, és nem is akar velem beszélni.Szóba jön néha mondjuk az is, hogy miért nem megyek el strandra, vagy moziba?De ha ennyire nem érdekelnek a többiek akkor minek menjek?Nem látszik rajtam, hogy nem lehet velem haverkodni?Azt meg ne mondjátok hogy a hozzáállással van a baj, mert ez mindig így volt.Próbáltam magam átadni egy intézetnek, de mondták hogy nem lehet mert nincs meg bennem az, ami egy fogyatékosban megvan.Tehát akkor én nem csinálok jól valamit?De mit?Azt hogy nem alkalmazkodok eléggé a többiekhez?Esetleg másokkal van a gond?Nem egyszer hallottam már hogy itt keleten nagyon sok probléma van.Lehet innen ered?

2019. aug. 28. 20:40
 1/1 anonim válasza:

Miért gondolod hogy fogyatékos vagy ? És mit értesz azon hogy mászkálsz ?

Nem nagyon értem, a suliban vagy a munkahelyen nem beszélnek veled? Ha esetleg meg iskolában vagy akkor nyugi nekem is minden osztálytársam egy köcsög főleg a tesóimmal vagyok jóba

2019. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!