Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás? Tippek? Praktikák?

Oltás? Tippek? Praktikák?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon félek az oltástól(majdnem elájulok mielőtt megkapom meg általában utána is)remegek(már szinte úgymond "pattogok")mindenki kérdezgeti tőlem fél percenként, hogy jól vagy? meg úristen nem fogsz te elájulni??? na szóval nincs valami jól bevált praktika, tipp így az oltás előtti napon vagy aznap csináljak valamit?pl.:vérvételnél jót tesz ha iszom előtte ez oltásnál is igaz?

13/L



2012. dec. 10. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem normális így félni. ilyen általában akkor szokott lenni, ha volt már rossz élmény. pl egyik bnőmnek rosszul adtak be egy muszkos injekciót és fájt neki(aminek nem kellene fájnia). legutóbb meg amikor én szúrtam meg kb észre se vette, hogy beadtam neki. inni igyál, azt mindig kell.
2012. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2012. dec. 10. 17:38
 3/4 anonim válasza:
Semmiképp se nézd, hogy mit csinál a nő! Gondolj a barátodra vagy valami szépre :D Nekem mindig beválik
2012. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem nézel oda és mire felezmélsz már kész is
2012. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!