Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorballonnal mennyi idő...

Gyomorballonnal mennyi idő alatt és mennyit adtatok le?

Figyelt kérdés

20, 30, akár 40 kg súlyfeleslegtől is meg lehet válni?


Normálisan étkezem, napi 1000-1200kcalt eszem. PCOS, IR és pajzsmirigy-alulműködésem is van, személyiedző segítségét is kértem már, nem megy... 4 hónap alatt 1-2 kg mínusszal pedig nem vagyok megelégedve. Nem bántást és prédikálást szeretnék, csak normális válaszokat! Köszönöm!



2019. szept. 2. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

1000-1200 kcal nagyon kevés! Azt csak a 200-300 kiló feletti embereknek ajánlja az orvos, FELÜGYELETE mellett. Honnan jött ez a szám? 1500 alatt már koplalásnak számít! Amúgy mit eszel? Mert az sem mindegy, hogy az az 1200 csoki, süti, tészta, vagy tojás, zöldség, soványhús...

Táplálkozási szakembert kerestél már fel?

Pajzmiriggyel nekem is gondom van, szintén alulműködik, bár nekem ez fáradtság/rossz kedvben jelenik meg.

2019. szept. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem kell prédikálni, abból nem kérek... Ha csokit ennék nyakra-f...a, valószínű nem írtam volna ki a kérdést és nem is csodálkoznék magamon. :) Az élet nem túl igazságos, ja :) Egyébként voltam már dietetikusnál is. Ott 1400 kcalt ettem... nem ment le csak havonta 1 kg. Ekkora súlyfeleslegből pedig 7-10nek tuti le kellene csúsznia már az első hónapban.
2019. szept. 2. 03:51
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Olvasd el mégegyszer, ez nem prédikálás, csak szóltam, hogy éhezteted a tested. ;)

7-10 kg plusznál meg ennyire nem kell drasztikusnak lenni, de oké, ha észérvekből sem kérsz...:)

2019. szept. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jogosan kacsintgathatnál, ha olyan okosat mondtál volna...

Ennyit igényel a szervezetem, de neked feleslegesen magyarázom.

Apropó, nem, nem 10 kilóról lenne szó. Ha csak annyi lenne, meg sem említeném. További szép napot, remélem rendesen lefárasztod a kollégáidat!

2019. szept. 2. 04:55
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjad első, hülyékkel nem lehet vitatkozni... A dietetikus is biztos kioktatta már, de minek hallgatna egy szakemberre?
2019. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Szoktad nézni a TLC csatornán az élet 250kg felett? Azok kapnak 1200kcalt naponta aztán mennék vissza hogy semmit nem fogynak azért mert sunyiba zabálnak és tagadja mind. Feküdj be egy hónapra ott tényleg nem fogsz többet kapni és még mozogni is elvisznek na majd ott fogyni fosz. Plusz pszichológus. Nesze neked prédikálás. Ha be tartanál mindent és eleget edzenél akkor fogynál.
2019. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ah ja, rájöttem köszi...:) az ilyen csak azt akarja, hogy bólogassanak neki, meg sajnálják. További hosszú szenvedést kívánok-mert ilyen hozzáállással csak abban lesz részed. :)
2019. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!