Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoktatok vért adni? Hányszor...

Szoktatok vért adni? Hányszor adtatok már?

Figyelt kérdés
Én kétszer adtam vért idáig. Remélem sikerült megmenteni vele valakit. Érdekes belegondolni, hogy most valakiben az általam megtermelt vér folyhat.
2019. márc. 5. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék és idén tervezem is már tényleg. De annnnnnnyira félek tőle...a vérvételre is remegve megyek nem hogy véradásra. Rosszul vagyok a vértől. Bár minden évben terveztem eddig de egyszerűen nem voltam rá képes :(((((
2019. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én eddig 1x, irányítottan, egy ismerősöm ismerősének az édesanyjának, komoly gerincműtétje volt és arra kellett a vér. 0+ vagyok, de az a baj, hogy alacsony a vérnyomásom és nehéz megtalálni az eret a könyökhajlatomban, ezért nem tudok pl. plazmát adni. meg persze a tű sem a legkellemesebb dolog :D
2019. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Én tűfóbiával éltem gyerek korom óta, aztán elhatároztam, hogy kemény leszek.... azóta 51-szer vérplazmát és 2-szer vért is adtam!

Itt hívnám fel mindenki figyelmét a veszélyekre> a túlzásba vitt vér- illetve vérplazma adása a későbbiekben leukémia veszélyét hordozza magában!

2019. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3x adtam, többet sajnos nem tudok, mert olyan gyógyszert kell szednem, ami miatt nem lehet.
2019. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!