Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyirokcsomó hónapokig? 3...

Nyirokcsomó hónapokig? 3 hónapja már duzzadt a jobb fülem alatti nyirokcsomóm. Volt már valakinek minden probléma nélkül 3-4 hónapig duzzadt?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál aki elküldött vérvételre. Eredményem jó a limfocita számom minimálisan magasabb de orvos azt mondta semmi baj lehet csak fertőzés vagy akármi. Nem akart elküldeni tovább csak én féltem mert akkor már 2 hónapja ugyanakkora volt nem is fájt se semmi ezért elküldött UH-ra. Ott nem találtak semmit csak ezt az egy nyirokcsomót ami 19 mm és azt mondta TALÁN gyulladás utáni állapot. Azóta eltelt másfél hónap de nem válttozott. Visszamentem orvoshoz de nem mondott semmit úgyhogy azóta nem tudom mit csináljak.

2019. szept. 3. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 eve megvannak picit duzzadva a nyakamnal. A bal fulem mogott meg miota eszemet tudom. Nincs gond, ez elofordul, hogy honapokig igy marad egy betegseg utan is akar.
2019. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem másfél eve van ketto megduzzadva, az egyik ráadásul kulcscsont feletti. Többször voltam uhu-n, méretük 1 cm alatti (10x13 es 9x7). Ahogy olvasom, van ilyen.
2019. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!