Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek egy jobb\mas...

Mit tehetnek egy jobb\mas eletert? Mit tegyek hogy valtozzon valami jo iranyba? Kerlek olvasd vegig!

Figyelt kérdés
Soha nem voltam nepszeru. Sose voltak igaz barataim\ baratnoim. "Legjobb baratnoim" voltak, de elegem van abbol hogy elottem mennyire "jo" baratnok es a hatam mogott kinevetnek. Nem tudtam rendesen beilleszkedni az osztalyba, mert nem vagyok olyan mint ok.(nem oltozkodok a legujabb divat szerint, nem karomkodok, smarolok minden 3-ik fiuval, csendesebb vagyok stb)Most vagyok 8-os, de nincs nagy valoszinusege annak hogy jovoben jobb helyzetem lesz, ugyanis kb a fele osztaly ugyanabba az osztalyba akar menni amelyikbe en.( es ok az osztaly nagymenoi). Mas suliba nem nagyon szeretnek menni, mert erdelyben lakok, a tobbi iskola pedig a varosunkbol mind roman es szakosztalyok.(pl. komuves, varrono). Nem vagyunk gazdagok es sokat szoktak a szuleim veszekedni. Nincs valami otletetek hogy mit tehetnek hogy javuljon a helyzetem? Mar tobbszor gondolkoztam az ongyilkossagon, de remenykedek hogy nemsokara jobb lesz a helyzetem, de mind rosszabbodik eddig.

2013. jan. 26. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

uristen... tudom h tiniként ez a világvége de könyörgöm ha tudnád suli után mennyivel rosszabb lesz...amig suliba jártam kinéztek és cseszegettek. 20 éves koromig. emellett apám is semmibe vett meg vesz a mai napig is. gondolj bele. se a suliban nem voltam boldog se itthon. nekem is egy két barátom volt csak.

mnost a munkanélküliséggel kell megküzdenem meg h anyámék nyakán élek még mindig 26 évesen és nem látok kiutat. te meg ezért akarsz öngyilkos lenni... barátokat lehet szerezni csak hasonszörüeket kell találni, nem belekapaszkodni álbarátokba. ha van egy normális családod már boldog lehetsz, és ha kijártad a sulit akkor is van esélye a jobb világnak. a felnöttek már kicsit jobbak, amig volt munkám a kolleganöimet nagyon szerettem. nem voltunk barátok de nem is csesztetett senki. és az uj suliban szerezhetsz uj barátokat nem csak az osztály a világ. az én mai napig legjobb bnöm 16 évesen lépett az életembe és kettövel alattam járt...

2013. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja és a szürke egérség az tuti nem jo. 8.-ig ilyen voltam én is. észre s evették ha hiányoztam és elbögtem magam attol is ha csunyán rámnéztek.

középsuliban minden más lett. volt egy nagyszáju bnöm aki mellett én is megedzödtem és ma nyitott vagyok.a depressziv hajlam kiüt és annál inkább csesztetnek. kicsit embereld meg magad légy magabiztosabb. jelentkezz orán, mert bezsélni nekem ez sokat segitett.

2013. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
merj beszélni,bocs.
2013. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én se voltam népszerű. Nekem se voltak barátaim. Családi helyzetem is rossz. Mégis próbálom megragadni az élet nyújtotta csodát. Te mért nem próbálod?

Legyél túlélő, s mutasd meg nekik. Bennem mindig ez tartotta a lelket. Az öngyilkosság nem gyerek játék. Főleg nem ilyen dolgok miatt. Gondold végig.

2013. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Megprobalom betartani oket.
2013. jan. 27. 13:17
 6/7 anonim válasza:
Sok Sikert Kívánok Neked!!!!
2013. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ez az iskolás élet már csak ilyen... szerintem én a helyedben elgondolkodnék egy távolabbi iskolán és kollégiumon, az sokat adott nekem önbizalomban anno. amúgy a suli ilyen, vannak akiket luzernek tartanak, legtöbbször csak azért, mert ők is annak tartják magukat, és vannak a "menők" ...

De van egy örök igazság, ami szerintem 99% ékban így van, azok akik általánosban, vagy középsuliban luzerek, fősulin, vagy a nagybetűs életben, ők a "menők"

2013. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!