Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésre melyik...

Gerincferdülésre melyik úszások a leghasznosabbak? 24/F

Figyelt kérdés
Az orvosom annyit mondott/javasolt hogy ezzel annyit tudok hogy úszok, sajnos elfelejtettem megkérdezni hogy hogyan vagy melyik a jó erre. Pl hát mell, gyors az jó?

2019. szept. 3. 23:42
 1/6 anonim válasza:
Régebben én is jártam gerincferdülés miatt úszni, nekem a hátúszást javasolták.
2019. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem és azóta jobb lett? szokott azért még fájni stb.?
2019. szept. 4. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
"A gyógytestneveléssel és az úszással javulást nem érnek el, kizárólag a romlást lassítják le. Javaslom a Schrott-terápiát egy jó gyógytornász szakembertől." mondá vala egy szakmabeli.
2019. szept. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát úszás a legjobb a scolira.azaz a gerinc ferdülésre+otthoni gyogytorna! Perszr amit elsonek gy.tornasz betanit....szerintem erdeklodj az ORFIba. Vgy magan gy.tornasz ia segit. Nem olcao de megeri.
2019. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont 1 évvel ezelőtt hagytam abba az úszást, mert helyrejött a gerincferdülésem. A leghatékonyabb a hátúszás. Én mondjuk gyógyúszásra jártam, ahol különféle gyakorlatokkal kellett úsznom. Pl a jobb kezemet folyamatosan a fülem mellett kellett tartanom, így "ellensúlyoztam" a ferdülést.
2019. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, otthoni gyógytornát én is végeztem. Betanították, aztán heti 2x otthon is kellett csinálnom. Őszinte leszek, én nem szórakoztam vele😅 Te ne tedd így.:D

Nekem még mostanában is fáj a hátam, szóval jövőhéten kezdek úszó edzésekre járni, hogy erősödjön.:)

2019. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!