Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb a bal mellkasom?

Nagyobb a bal mellkasom?

Figyelt kérdés
Most a nyáron vettem észre,hogy a bal mellaksom,nagyobb mint a jobb.Eddig nem volt ilyen,mert már biztos észrevettem volna.Úgy kell elképzelni,mintha picit el lenne fordulva jobbra az egész,ugyanis a bal kulccsontom jobban látszik,jobban kiáll,illetve még az is érdekes hogy a bal oldalon a vállam és a mellkasomnál félúton megjelentek zebracsíkok ami ugye akkor jön elő ha gyorsan megnyúlik a bőr.Bocsi lehet zavarosan írtam le,de már idegesít mert konkrétan érzem hogy nem úgy illeszkedik a póló sem mint régen,mert a bal mellkasom azon keresztüll is jobban látszik.Fájni nem fáj.Mi történhetett vele?Tervezek vele elmenni orvoshoz,mert nagyon fura.

2019. szept. 5. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek csak nagyjából szimmetrikusak.

Semmi bajod nincs.


Nekem a bal mellem picit elnéz, a bal lábam hosszabb, a bal szemem picit elnéz(rajtam kívül még senki nem vette észre)


Semmi bajod nincs. Ne aggódj. :)

2019. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy nem vagyunk szimetrikusak,de eddig nem volt ilyen,tehát valami hatására változott meg.

Amúgy 18 éves fiú vagyok.

2019. szept. 7. 09:00
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Érdemes lenne ortopédiára menni, legfeljebb megnyugtatnak.

Akkor van baj, ha a deformitás fokozódik.

2019. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!