Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Reggel karamboloztunk, és...

Reggel karamboloztunk, és azóta fáj a mellkasom/tüdőm. Lehet nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

nem térnék ki a részletekre, annyi a lényeg hogy alacsony sebesség mellett ütköztünk, így szerencsére senki sem sérült meg komolyabban

levegővételnél, nagyobb mozgásoknál érzem hogy fáj a mellkasom területe a tüdőmnél, de nem érzem úgy mintha nagyobb baj lenne, esetleg valaki aki jártasabb ebben a témában mondana pár szót hogy lehet e nagyobb bajom?



2016. febr. 13. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzás a traumatológiára, minimum zúzódás, de lehet bordarepedés is!
2016. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat ilyen tüneteket a pánik is, de az szerintem már elmúlhatott volna. A biztonság kedvéért menj el dokihoz vele.
2016. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. A helyedben elmennék még ma a kórházba emiatt. Megvizsgálnak, csinálnak egy rtg-t és megállapítják "csak" beszorult a levegő vagy kisebb zúzódásod van vagy repedés vagy akármi.

Egy orvoshoz fordulást megér. Inkább mondják, hogy csak egy kicsit zúzódott és pihenjen sokan, mintsem nagyobb baj legyen (mert sajna lehet ebből) és már késő legyen akármiben / akármihez is.

2016. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én húzódásra gyanakszom inkább, mert nagyon sokat enyhült az ütközés óta, sajnos kórháztól messzebb lakunk, és a kocsink (már) nincs olyan állapotba hogy használni lehessen, szóval szerintem várok még vele
2016. febr. 13. 14:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostanra szinte teljesen elmult, szoval csak megijedtem valoszinuleg:) koszonom a valaszokat
2016. febr. 13. 17:23
 6/7 anonim válasza:
Helyedbe elmennek prvoshoz akar belso verzesed is lehet es ha keson veszik eszre halalos!
2016. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap d.u.ra el is múlt, csak a levegő szorult be valószínűleg :)
2016. febr. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!