Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hashimoto mellett székrekedés....

Hashimoto mellett székrekedés. Van valami bevált módszeretek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja diagnosztizáltak nálam Hasimotot. Leginkább panaszom, amiért felmerült a pajzsmirigy probléma az a "gombóc érzet" a torkomban meg az állandó székrekedés volt. Laborleletem: TSH:20, ATPO: 75 mikrogrammos Euthyroxot írtak fel. Azóta szedem is. A görcs a torkomban elmúlt, viszont a székrekedésen kb 2 hétig segített a gyógyszer, aztán minden visszaáll. Szerintem rendesen táplálkozom: sok zöldség, gyümölcs, a finomított lisztet kerülöm, a mozgás is megvan.

Rengeteg mindent kipróbálta: szilva minden formában, zab, korpa, esténként 1 kanál oliva olaj, kefír, élőflorás joghurtok, C-vitamin, kamilla és borsmenta teát is szoktam inni. Napi min. 1,5-2 liter folyadékot (sima víz) fogyasztom.

Ha valakinek ezeken kívül van bármi bevált módszere az anyagcsere gyorsítására hálás lennék ha megírná.

Válaszokat előre is köszönöm.


26/N


2019. júl. 18. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, egyik sem használt?

Akkor menj belgyógyászatra mert ott is probléma lehet

2019. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!