Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A B kategóriás személygépkocsi...

A B kategóriás személygépkocsi egészségügyi alkalmassági vizsgát mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés
Háziorvoshoz elég menni?
2019. szept. 8. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "B" kategóriás jogosítványhoz szükséges orvosi alkalmassági vizsgálatot a házorvos végzi, és adja ki a szükséges iratokat, amellyel a kormányablak okmányirodájába kell elmenni. Ott ennek alapján készítik el a vezetői engedélyedet.
2019. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz kell menned. Ő állítja ki ezt a papírt.
2019. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz kell menni


Nekem kb annyi volt, hogy megnézte a szememet és megkérdezte, hogy volt-e ilyen-olyan betegségem, milyen gyogyszert szedek, ennyi

2019. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Házi orvosnál ki kell állitani egy kérdő ívet .

Látás,vérnyomás vizsgálat biztos hogy van .

Vizeletben megnézheti a cukor szintet.

2019. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos függő. Van aki sz.rik bele, mi viszont nem mindenkinek adjuk meg.
2019. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk annyit csinált hogy rám nézett látta hogy szemüvegem van megkérdezte állandóe és ennyi
2019. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem volt időm elmenni. Az autós suliba egyik nap befizettem a pénzt másik nap oda adtak az orvosi alkalmassági papírt ...

Mondjuk nekem semmi bajom. De azért elgondolkodtam , hogy ilyen alapon az is megkapta akinek viszont van olyan amiért nem vezethetne...

2020. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!