Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Benőtt köröm, mit kezdjek?

Az a helyzet hogy pár napja fáj a nagylábujjam. be pirosodott és duzzadt. az a gyanúm hogy benőtt a körmöm de nem merek elmenni orvoshoz mert félek hogy nagyon fáj a műtét. Mit csináljak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: benőtt köröm, műtét

szept. 11. 18:57  Privát üzenet  

A válaszok
Menj el egy gyógypedikűröshöz. Szépen kivágja neked. És nem szedi le az egész körmöd, mint mások... Ha úgy marad még jobban begyulladhat. Akkir aztán nem lesz mese, hogy mit csinálj...

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 19:03 Privát üzenet
Kétszer volt ilyen életem során. Az elsőnél orvos, lidokain, műtét. A másodiknál áztatás egy órán keresztül, bátorság, fertőtlenített olló, kivágtam magamnak, elég fájdalmas volt, de sikerült. (Az orvosnál csak az érzéstelenítés volt kellemetlen)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 19:07 Privát üzenet
Egy jó gyógypedikűrösnek elvileg kellene tudnia ezt kezelnie. Szerintem is keress egyet. Nekem is volt már ilyen, és csak rosszabb lesz ha vársz vele

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 11. 20:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Benőtt körömmel mit kezdjek?
Van két benőtt körmű lábujjam nem fáj. Még de mit kezdjek vele?
Mit tegyek? Benőtt lábkörömmel mit kezdjek sebészet nélkül?
Mi lehet a bajom? ( Hogy kezdjek vissza állni a normál étrendre? )
Lábujj köröm alatti véraláfutással mit kezdjek?
Mit kezdjek a lábujjammal?Be van gyulladva a lábujjam, valószínűleg benőtt a köröm.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!