Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt köröm, mit kezdjek?

Benőtt köröm, mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy pár napja fáj a nagylábujjam. be pirosodott és duzzadt. az a gyanúm hogy benőtt a körmöm de nem merek elmenni orvoshoz mert félek hogy nagyon fáj a műtét. Mit csináljak?

2019. szept. 11. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy gyógypedikűröshöz. Szépen kivágja neked. És nem szedi le az egész körmöd, mint mások... Ha úgy marad még jobban begyulladhat. Akkir aztán nem lesz mese, hogy mit csinálj...
2019. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kétszer volt ilyen életem során. Az elsőnél orvos, lidokain, műtét. A másodiknál áztatás egy órán keresztül, bátorság, fertőtlenített olló, kivágtam magamnak, elég fájdalmas volt, de sikerült. (Az orvosnál csak az érzéstelenítés volt kellemetlen)
2019. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó gyógypedikűrösnek elvileg kellene tudnia ezt kezelnie. Szerintem is keress egyet. Nekem is volt már ilyen, és csak rosszabb lesz ha vársz vele
2019. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!