Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszázalékolás kérelemnél,...

Leszázalékolás kérelemnél, (szabad, illik, kell-e) pénzt adni a háziorvosnak, illetve pszichiátriai orvosomnak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, h előnyt jelent. Nyilván nem mindenki pénzéhes, de azért szívesen elfogadja mindenki a pénzt.
2019. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háziorvosnak utólag adtam, mert képes volt hétvégére hazavinni az összes papíromat és időrendbe rendezni, ráadásul kisregényt írt véleményezés céljából.

Bizottsági orvosnak szerintem ne, mert megvesztegetés is lehet. Nem tudom. Ott nem adtam. Vittem a papírokat, ott megvizsgáltak, de csak 52%-ot kaptam, ami 27.750 forinttal jár jelenleg. Még meghalni is kevés. :S

2019. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Még el is tévesztettem, mert 27.075 forint jár jelenleg, ami nem leszázalékolás, hanem aktív korúak ellátása. Dolgozni nem lehet mellette, csak akkor, ha nem éri el havonta ezt az összeget. Különben megvonják, és köteles vagyok 8 napon belül bejelenteni, ha munkát vállalnék, amit jelenleg nem tudok. Leszázalékoláshoz II. fokú bizottság kell. Ez I. fok.
2019. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legfeljebb utólag,egy kis ajándék csomag,ha megdolgozott érte .Előre 1 kanyit sem.Mi van ha kevesli ?

Még rosszabbul is járhatsz.

2019. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!