Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszer kölcsönhatásokról:...

Gyógyszer kölcsönhatásokról: Pangrol 25 ezer NE, Lipidil Supra 160 mg, és Roxera az, amiket szedek életem végig. Az alkohol ezen szerekkel felerősítik-e a alk. Szintet radikálisan, ha ittam egy kevés alkoholt?

Figyelt kérdés

Balesetem volt, amikor is LION SD400-as szondával mértek 1.25 mg/l szintet. Később 1 órával ennek az értéknek dupláját, majd rá 15 percre még egyszer 1,20-al többet az előző értékszintre.


Fenyegető lelki kényszer hatására történt az ivás, amit kihánytam ugyan, de ebből bírósági ügy is lett. Egyelőre, a leszázalékolásom van folyamatban, pont a súlyos betegségeim miatt, nem is vállalhatok munkát.


Akinek sajnos köszönhetem ezt a balesetet, már nincs mellettem hála Istennek. Az ügy mégis engem terhel. A kérdésre orvostól kérnék mielőbb segítőkész választ, amit előre is köszönök. -Sosem volt 37 évi vezetésem alatt 1 koccanásom sem. Tegnap előtt volt a tárgyalás, csak közmunkára ítélnének, de vár a bíró által elrendelt teljes orvosi vizsgálatom, mert nem biztos, hogy tudok közmunkát is végezni.



#biztonság #baleset #rosszullét #leszázalékolás #kontroll #gyógytea #főorvosi felügyelet #3 életvégig szóló gyógyszer szedés #állandó hányás #allergiás sokk
2019. júl. 13. 06:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!