Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Későnérő típusnak számít az,...

Későnérő típusnak számít az, aki 16-18 évesen kb 13-nak néz ki?

Figyelt kérdés

Az egyikük az osztálytársam, aki nemsokára 17 alacsony és nagyon baba arca van kb 13-nak néz ki és csúfolják is vele folyamatosan, viszont szellemileg tipikus 16 éves. A másik egy koraszülött ismerősöm, viszont nála érthető, a harmadik én vagyok 18 évesen. 149 cm vagyok, vékony és engem is piszkálnak vele, hogy óvodás, meg, hogy csak pedofiloknak jönnék be stb. Igaz nem sminkelem magam nagyon, szóval lehet ez is rátesz. Elgondolkodtam azon lehet későn érő vagyok.

18/L



2019. szept. 17. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek szamit, de amit manapsag müvelnek a tinik, az nevettseges. 12-13 evesen ugy sminkelik magukat, hogy siman 20-25-nek nezem öket. Örülj neki, hogy normalis vagy es sza*d le nagy ivben, hogy piszkalnak. Ne aggodj, 10 ev mulva az osztalytalalkozon majd ök sirdogalnak, irigykednek, hogy te hogy lehetsz ilyen fiatalos, mert 26 evesen majd 46-nak fognak kinezni...
2019. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben jó, csak nem tudom normális - e, bár van olyan korombeli lány ismerősöm, aki nálam is alacsonyabb, de nem néz ki nálam fiatalabbnak az is biztos. Meg az sem jó, hogy nem nagyon érdeklem a korombeli srácokat, csak a jóval fiatalabbak meg a sokkal isősebbek irogatnak. És egyik sem jön be 😂. Eddig csak 1 kapcsolatom volt.
2019. szept. 17. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bankodj ezen. Meg nagyon fiatal vagy es nem jo elkapkodni a kapcsolatokat. En is mindig fiatalabbnak latszottam a koromnal, de engem nem zavart, hogy a fiuim is fiatalabbak voltak. Mar 18 elmultam, mire lett baratom, de vele is csak azert jöttem össze, hogy ne nezzenek ki a suliban, szoval tudom mit erzel, de aztan kesöbb beindultak a dolgok es egyaltan nem gondolom, hogy barmiröl lemaradtam volna.
2019. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!