Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pigmenthiány, pozitív vagy...

Pigmenthiány, pozitív vagy negatív dolog, "különleges" vagy semleges?

Figyelt kérdés
Nekem a szemem alatt meg a combomon van pigment hiány. Van olyan ismerősöm, aki azt mondja hogy fogjam fel ezt pozitívan, mert hogy ez olyan különleges kis dolog, meg hogy olyan mintha panda lennék mert hasonlít az övékére a szemem. Szóval ez most akkor mi is lenne?
2019. szept. 18. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs, de ha valakin látom, hogy vitiligója van, az nem vált ki belőlem semmit. Se nem pozitív, se nem negatív, se semmi. Van neki és kész.

Viszont az tényleg fontos, hogy semmiképp ne éld meg rosszul, vagy hátrányként, mert nem az. Ha el tudod fogadni, akkor minden oké, onnantól meg nem tök mindegy, hogy ki mit gondol? :)

2019. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semleges. Szerintem se több, se kevesebb nem lesz ettől senki.
2019. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Engem igazándiból csak azért zavar, mert elég sokan megkérdezik az utcán/suliban, hogy miért olyan a szemem alatt, festem-e magam (fiú vagyok, lol), hogy ennyire nem szoktam aludni, hogy miért vagyok olyan mint egy depis panda.. :D És ha csinálok is képet magamról vagy más csinál egyet, akkor is nagyon erősen látszik, reggelente meg szinte rikít mint a a telihold. Szóval így igazándiból az emberek zavarnak, akik folyton kérdezgetik, nem pedig maga az, hogy ez van. Ez olyan mint hogy balkezes vagyok, 4 év után még mindig van aki megkérdezte, hogy "dikk te balkezes vagy? mióta? hogy tudsz így írni?" :D
2019. szept. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!