Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Refluxosok. Az ősz beköszöntév...

Refluxosok. Az ősz beköszöntével Nektek is erősödnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Napok óta érzem, hogy egyre több a savam. Pedig tartom a diétát is. Nagyon el vagyok keseredve, mert tavaly szinte ugyan ekkor erősödött annyira fel a refluxom, hogy olyan gyomor gyulladást kaptam, enni semmit nem tudtam szinte. Mindentől hányingerem volt, ment a hasam. Nem szeretnék olyan állapotba kerülni. Evés után egy kisebb büfivel a torkomig szalad fel a sav.:( Ti ilyenkor, hogy próbáljátok enyhíteni a gyógyszeren kívül? Feketekömény olajat iszok, állítólag az refluxra is jó.
2019. szept. 18. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. A reflux az ilyen.
2019. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is erősen előjött 1-2 hete, sokszor hányingerem is van, én Peridot vizet iszom azóta minden étkezés előtt 1 órával, kicsit enyhíti a tüneteket, de az étkezésemre is jobban oda kell most figyelnem és több folyadékot fogyasztani.
2019. szept. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja nekem is jobban fáj a gyomrom. Lehet akkor a refluxtól.
2019. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! A peridot vizet megpróbálom én is. Ha csak picit is, de hátha enyhít. Mert ez jelenleg egy kínzással felér. Enni csak piciket tudok, de azt sem kívánom, viszont muszáj. Elkeserítő, hogy nagy nehezen felküzdöm magam egy 55kg-ig és aztán mire jobban érezném magamat, újra kezdi.
2019. szept. 19. 15:48
 5/6 A kérdező kommentje:
És amit elfelejtettem a kérdésbe felteni, hogy esetleg szédülést tapasztalt e már valaki olyankor, amikor nagyon felerősödött a refluxa? Evés után érzem a hasfeszülést, hányingert, savas felböfögést és társul hozzá egy szédülés. Megoszló a vélemény, hogy okozhat e reflux ilyet. Egyik orvos szerint igen, másik orvos szerint nem.
2019. szept. 19. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szédülést nem éreztem még soha, az inkább alacsony, vagy magas vérnyomás, esetleg nyaki csigolya miatt lehet.
2019. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!