Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ájulás szerű állapot?

Mi lehet ez a jelenség: nyújtózkodás után jön elő többnyire. Pár másodpercre nem vagyok magamnál, mindenféle képeket,

jelenteket látok, hangokat hallok, a tenyerem izzadni kezd, remegek/dulongélek (egyszer teljesen osszecsuklottam, es amikor "visszajottem" azt motyogtam h félek, félek..)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ájulás, szédülés

2019. szept. 21. 23:13  Privát üzenet  

A válasz

Elöljáróban annyit mondanék, hogy vér és vizelet vizsgálatra kérj beutalót a házidokidtól!

S ha a nyújtózkodás váltja ki gondolhatsz arra is, hogy nem vagy edzett vagy ha az is voltál valamikor akkor most épp nem vagy és egy ilyen triviális -bár nagyon egészséges- dolog is mint az alvás utáni nyújtózkodás váratlanul hat a vérnyomásodra, izomszöveteidre, egyensúlyközpontodra, stb!

Jobb alváshoz ajánlom a citromfű teát kis mézzel vagy natúrban, de ne rendszeresen csak néha-néha, mert elég hatékony gyógynövény :)

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. szept. 21. 23:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan betegség vagy állapot ami miatt nem lehet altatásban műtétet végezni?
Van olyan szerintetek akit felvettek katonának vagy ismertek- e olyat arcidegbénulás maradványával, ilyen homlokránchiány, kicsit nem egyforma csücsörittés tehát nem arc lógás...
Baleset esetén mely/melyek azok a testrészek amit a mentős makd az orvos először ellenőriz?
EKG magasabb vérnyomás?
Lehet aspergere vagy autizmusa az öcsémnek?
Ma vettem észre, hogy nem érzem a szagokat! Még a legdurvábbakat sem. Valakinek volt már ilyen? Mire számítsak, ez az állapot ármeneti vagy végleges?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!