Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Problémám van a "nagy wc-zésse...

Problémám van a "nagy wc-zéssel", sajnos nagyon ritkán megyek wc-re. Valószínűleg emiatt is fáj sokat a hasam. Mit tegyek, hogy többször kelljen wc-re mennem?

Figyelt kérdés
Próbáltam a hashajtó teát, hashajtó drazsét,de semmi nem segített még. Mit egyek, vagy igyak? Vagy milyen házi,otthoni megoldások vannak erre?
2008. nov. 16. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Napi 2 liter folyadék, lehetőleg minél kevesebb cukorral, ásváyvíz a legjobb. Kevesebb csokoládé, több főzelék, rozs kenyér.

Nagyon jó a szilvalekvár, natur joghurt. Valakinek éhgyomorra tej is hatásos.A hashajtókat probáld kerülni mert a szervezeted megszokja, hozzászokik, csak akkor használd (kúp a legjobb) ha nagyon múszáj.

remélem tudtam segíteni.

2008. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mindenképp kipróbálom ezeket a módszereket!
2008. nov. 16. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyum ezt javasolta mindig: fél pohár vízebe feloldani egy kanál szilvalekvárt, és ezt éhgyomorra meginni. Sógornőmnek a kaukázusi kefírt vált be, nekem az aszalt szilva.
2008. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólótól szeretném kérdezni, hogy a vízben feloldott szilvalekvárt este vagy reggel kell meginni? Mikor lesz hatása? Köszönöm a választ!

Jaj, én is ugyanígy vagyok, van amikor a hashajtó sem segít. :(

2008. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 -Pimpike- ***** válasza:

Szia!

Én is mindig ettől szenvedek. Tegnap már a szilvalekvár sem segített ma reggel vajas kenyeret ettem paradicsommal és tejjel du-ra megjött az ihlet.Sok rostot kell enni. amikor terhes voltam minden nap 2 kg gyümölcsöt ettem akkor semmi gondom nem volt.Jó még a bab meg a savanyú káposzta is.

2008. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Reggel kell meginni a szilvalekváros löttyöt, de már nem emlékszem, mikor hoz eredményt. Régen ittam, és nem is nagy élmény az íze.
2008. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak: köszönöm szépen! Azt mindjárt gondoltam, hogy nem túl rózsás az íze. :D Sebaj, kipróbálom, hátha segít. Köszönöm még egyszer!
2008. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen. Csak annyit írjál majd, hogy nálad hatásos-e.
2008. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké, megírom. :) Majd hétvégén kipróbálom, amikor nem megyek sehova, nehogy váratlanul érjen a dolog. :) :P

Köszönöm még egyszer!

Szép napot!

2008. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Már lehet, hogy nem nézi meg senki a válaszomat, de nekem is van egy trükköm, sokszor segített már. Naponta 5-6 szem aszalt füge! Hihetetlen, de tényleg jó!! Ja és ha meglangyosítva iszod a vizet az is hatásos!!
2008. nov. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!