Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretem, hogy sokat iszom,...

Szeretem, hogy sokat iszom, de utálok éjszaka kijárkálni pisilni, valami tipp?

Figyelt kérdés
Hálisten az elmúlt hónapokban már több vizet iszok egy nap, 3 litert körülbelül. Viszont akármikor is iszom az utolsó pohárral, éjszaka mindig ki kell mennem. , Mondjuk megiszom este 6kor az utolsót, legalább kétszer elmegyek pisilni lefekvés előtt, ami kb 10 óra. De!! legalább 2x felkelek mert borzasztóan kell pisilnem. Nagyon nagyon bosszant, nem tudom kialudni magam emiatt. Van bárkinek hasonló “nevetséges” problémája és sikerült kezdenie vele valamit?

2019. szept. 25. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz témába írtam, bocsi
2019. szept. 25. 22:19
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Próbálj meg csak napközben sokat inni, este mérsékeld a folyadékbevitelt, és akkor nem kell éjszaka slozira menni.

Vagy ez, vagy használj ágytálat...

2019. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hallod en multkor eloadas elotti gyakorlaton ittam masfel liter vizet elmentem utana hugyozni de egy ora mulva mar ugy kellett megint h azt hittem odahugyozok a tabla kozepere.

Kegyetlen az anyagcsere ohlykor

2019. szept. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Tévhit hogy 3 l kell inni.

Csak annyit,an

mennyit a szervezet megkíván,és csak akkor .

A veséknek ezt fel is kell dogozni .A vesék sem gépek .

2019. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ebből az következik, hogy nem sokat iszol, hanem túl sokat.

Mi a frásznak 3 litert benyakalni passzióból, ami mellé még a kajából is társul ráadásul?

2019. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Méresd meg a vércukrodat. Ha rendben, akkor érdemes végigcsinálnod a következőt:

Ha sokszor nem sima vizet (nem szénsavast) iszol, akkor próbáld meg visszaszoktatni magadat a sima vízre. Ne igyál teát sem, ha nem muszáj, és tejet sem.

Ha ez megvan, akkor mérd meg a vízfogyasztásod egy olyan időszakban, amikor a napi maximumhőmérséklet nem haladja meg a 25 Celsius fokot. Számold bele a leveseket is, a lédús gyümölcsöket pedig a teszt idején mellőzd. Csak akkor igyál, ha szomjas vagy. Ha a teszt idején napi átlagban jóval több, mint 3 litert iszol, akkor fordulj endokrinológushoz.

2019. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 l sok ha már nem kívánod, én is a vércukor vonalon indulnék el
2019. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!