Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondjátok meg, miért ilyen...

Mondjátok meg, miért ilyen bunkó az összes orvos?

Figyelt kérdés
Tudom, nem szép dolog általánosítani, de én még nem találkoztam kivétellel. Komolyan, ma már ott tartottam, hogy az egész szakrendelő hallgatni fogja, ahogy kiosztom azt a f...t. Elegem van. Annyi szemétség ért már orvosok részéről. Miért ilyenek?
2019. szept. 27. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom már, inkább ki kellett volna sétálnom.

Ostobán viselkedtél kérdező, mint egy nyeretlen kétéves. És még te vagy felháborodva. Fogadok, nő vagy. A surmó fajtából. Azt gondoltad, a pénzedért kinyalják a seggedet. Leleteket szépen rendberakva, átadni az orvosnak. Mert azt orvos írta az orvosnak. Te meg nekiálltál magyarázni. Megérdemelted amit kaptál.

2019. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ő kérdezte, hogy miért jöttem. Csak a választ nem várta meg. És szépen sorban volt, mielőtt kitépte a kezemből. Ne haragudj, szerinted az, hogy egy kérdésre válaszolok, ő meg meghallgatja, seggkinyalás?
2019. szept. 27. 21:22
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

#12 Mi az, hogy az orvosnak írta, te....

Az a példány a betegé, s ha akarja WC papírnak használja, de akkor is a beteg példánya, nem az orvosoké! Ha akarja megmutatja más orvosnak, ha akarja nem!!!

2019. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van, hogy nem udvariasak mostanában az orvosok. Tisztelet a kivételnek, mert ilyen is van. Panaszkodnak is, hogy kevesen vannak, sok a beteg. Sokan kimentek dolgozni külföldre.
2019. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kevés az orvos, és nemcsak nálunk, hanem ott is, ahova kimennek. Emiatt nincs szelekció.
2019. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Tudom, nem szép dolog általánosítani, de én még nem találkoztam kivétellel."


Akkor tutira benned van a hiba.

2019. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb mindből előbújt :(
2019. szept. 29. 12:16
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

2-es te egy marha vagy. Számoldmeg azt is,hány orvos jön vissza és a többi európai országba is pl Svédországból .Ja,arról nem fogsz regélni,mert nem lehet vele uszítani.


A betegek jó (nagy) része sültbunkó és okostojás,nyilván a napi 100. után az orvosnak és egyéb eüsnek is felmegy a pumpája és ugrik a legkisebbre is. Mert ő is emberből van és nem köteles pitizni.


Az orvosok nagy része sem nem paraszt sem nem rosszindulatú. Van olyan is, nem tagadom,de leginkább az évtizedek óta bekövesedve istent játszó öregek.


Ha annyira nem tetszik a képe,akkor nem teli szájjal kellene hőbörögni,hanem mondjuk másikat keresni.


Addig örüljetek,míg van orvos,mert külföldön még ennyi esélyetek sincs bejutni egyhez.

2019. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!