Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondjátok meg, miért ilyen...

Mondjátok meg, miért ilyen bunkó az összes orvos?

Figyelt kérdés
Tudom, nem szép dolog általánosítani, de én még nem találkoztam kivétellel. Komolyan, ma már ott tartottam, hogy az egész szakrendelő hallgatni fogja, ahogy kiosztom azt a f...t. Elegem van. Annyi szemétség ért már orvosok részéről. Miért ilyenek?
2019. szept. 27. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerinted ők mit hallgatnak egész nap? :D


Nem csodálom ha ilyenek.... nem kell magadra venni és kész!

2019. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Pedig nem szabad általánosítani

Nem járok sokat orvoshoz és valószìnüleg szerencsém is volt, de én még bunkó orvossal nem nagyon találkoztam

2019. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Szia

Nekem is volt olyan, hogy éjfélkor, vérző végtagokkal mentem be sürgősségire kutyatamadas miatt, és az orvos csak annyit mondott: minek kellett ma még ez is?

Majd egész végig úgy viselkedett, mintha élete legnagyobb áldozata lenne hogy osszevarr...


De.


Vannak elhivatott orvosok is, akik pl. nem szenvednek hiányt pénzben, juttatasokban, és MOTIVÁCIÓban.

Az orvosi szakma egy hivatas, és akik elhivatottak, sose formednek rá egy betegre.

Ha a beteg is tisztelettel bánik velük.

2019. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Mert megtehetik.


Lehet jonni azzal, hogy mert keves a penz stb

Hat a pacienseknek is rohadt keves penzuk van, megsem bunkok mindenkivel.

Raadasul nem kotelezo orvoskent dolgozni, ha nem marad egy orvos sem, akkor meg talan eszbekap az orszag. :)

2019. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezért (is) járok inkább fizetős dokikhoz.
2019. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A legutóbbi fizetős, akinél jártam, kitépte a kezemből a papírjaimat. Szó szerint. Elkezdtem mondani a panaszomat, kezemben néhány korábbi vizsgálati eredménnyel. Erre közölte, hogy ő majd nézi, és kitépte a kezemből. Ezt szó szerint kell érteni. A papírok leestek, összekeveredtek. Aztán leszórt, hogy mért nem raktam dátum szerinti sorrendbe. Lefagytam. Sajnálom már, inkább ki kellett volna sétálnom.
2019. szept. 27. 20:39
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Az egész egészségügy úgy sz..r ahogy van! Sűrgősségin több órát kell várni. Az orvosok elég jól keresnek, az csak népbutitás hogy nem! Persze sokkal többet érdemelnének, mert iszonyatosan megterhelő munkát végeznek. Viszont az ápolónők borzalmasak,lekezelőek, nagyon bunkó módon viselkednek (tisztelet a kivételnek) és hogy bánnak az öregekkel?! Ezt láttam, tapasztaltam sajnos.
2019. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább az aszisztensekre vagyok kiakadva .

Úgy gondolják ők az orvosok.Párnak már elmagyaráztam ,hogy nem hozzá jöttem rendelésre .

2019. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem is az osszes, de tenyleg irto sok bunko van, es igen sjanos van aki akkor is az, ha boritekot adsz neki vagy a maganrendelesere mesz es van aki csak bizonyos napokon es bizonyos paciensekkel. Szornyu.

En rengeteget voltm korhazban, rengeteg orvosnal jartam es a gyerekem is egy evig korhazakban volt. Tehattapasztalatom van. Az elmult 10 evben romlott a stilusuk, de a betegeke, rokonsage is. Ugyanakkor egy orvos akarmilyen buta paraszt beteggel talalkozik egyszeruen elvbol se engedheti meg maganak a modortalan taplo stilust a lekezelest. O gyogyit, ora nezunk fel. Termeszetesen udvariasan kioszthatja a beteget, ha mar kicsit sok neki a na mi van doki mi van??? De taplo nem lehet. A betegek kiszolgaltatottak felnek izgulnak neha azett suketek, mert annyira izgatottak.

Legkozelebb csinald azt, hogy

- idorendbe teszed a leleteidet

- felcimkezed oket kis szines cetlikkel amik kilognak oldalt es azokra magadnak rairsz egy vagy ket szot roviditest, hogy tudd az melyik leleted (pl ver, csipo, UH, hazidoki regi stb.)

- egy szep kis papirkan felirod mik lesznek a kerdeseid a doktorhoz

- esetleg leirod azt is pontokban, hogy iert is mentel az adott dokihoz.

Ezt a papirt kiteszed magad ele es ha kell.felolvasod!!!


Amikor meg bunko a doktor akkor melyet lelegzel es ezt mondod: doktorno/doktorur en segitsegert jottem onhoz es igyekeztem tiszteletteljesen viselkedni kerem on is adja meg nekem a tiszteletet es normalis hangnemet.


Ha igy nem.megy akkpr.meg nyugodtan be lehet szolni: vegyen vissza mert ha en is igy beszelek majd magaval akkor az rosszul.fog esni.


Es szomoru de keszulj penzzel...foleg ha muteni fognak vagy mutottek utana nyomasd a boritekot kulonben meghalsz.


A normalis orvost meg elso koszonesere meg fogod ismerni.

2019. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja, ők is megérnének egy misét, sajnos.
2019. szept. 27. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!