Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Saval 0,5 mg os altatórol...

Saval 0,5 mg os altatórol szeretnék leszokni mivel mellékhatásként egész nap zsibbad az arcom és kissé félre megy a szám. Sikerült e valakinek leszonia rolla?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sikerült. 0,5 mg Sanval nincs. 5 és 10 mg van.
2019. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én stilnoxot szedek, kb 2,5 hete kezdtem 1 szemmel, majd 3/4,pár napja felet, vagy a féltől kicsivel kevesebbet szedek. Most alarok negyedet. Előző!! Mennyi ideig szedted s hogy szoktál le??
2019. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat 5mg.Fél éve szedem.10mg felezem.Ha kevesebbet szedek be nem alszom még hajnal 2 kor sem Egész nap rossz a közérzetem feszült vagyok hol az arcom zsibbad hol az állam stikkel.Hétfőn megyek egy addiktológushoz.Jó lenne le szokni de segítség nélkül sajnos nem megy.Lehet segítséggel sem.Szörnyű belegondolni ,hogy soha többé nem tudok aludni nélküle.Ez egy igen rossz ötlet volt.A körzeti orvos azt mondta erre nem lehet rá szokni mert reggelre ki megy a hatása.
2019. okt. 2. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked nem is fizikálisan kell neked ez hanem pszichésen. A Stilnox is ugyanaz, én fokozatosan hagyom el éppen, de nekem ilyet nem okoz. Fokozatosan próbálkozz, mindig egy kicsit kevesebbet hagyj el a félből. Eggyel kezdtem, igaz csak pár napig, majd 3/4, fél, féltől kicsit kevesebb, majdnem negyed, most jön majd a negyed. Nekem azt mondta a doki, h pár hétig lehet szedni. Tegnapelőtt pl be se vettem, igaz kb óránként megébredtem, de 1x csak elaludtam.
2019. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat lehet a páromat kellene teljese lefejteni rollam hogy ne szívja a véremet és megoldodna a problémám.🤔
2019. okt. 4. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!