Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ráng tenyeremben ideg?

Mitől ráng tenyeremben ideg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon furán fog hangzani kérdésem a jobb kezem (amúgy jobbkezes vagyok) a kis új alatti tenyér rész oldalt állandóan remeg mikor pl emelek valamit néha utánna mintha tikkelne ott ideg..vagy ha sokat írok nekinyomom valaminek de már régóta..szerintetek ez mi lehet? még látszik is a bőrömön nem fáj csak mintha futkoznának a bőr alatt így látom ahogy mozog...szerintetek ez mitől lehet? másnak is van ilyen? köszönöm előre is



2019. okt. 5. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megerõltetted.
2019. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy megerőlteted, de lakik itt a környéken egy öreg néni, akinek meg így a szeme ugrált, neki anya neten kikereste, hogy több magnézium kellene a szervezetébe, és amióta erre odafigyel a néni, azóta nem ráng, nem tikkel a szeme. Amúgy az idegekhez szal tényleg magnézium meg B-vitamin kell.
2019. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*próbáld ki a zabkorpát, abban szerintem van,de nem értek hozzá, de nagyon sok jó tápanyag van benne, de szal lehet, hogy attól rángassz, hogy nincsen elég magnézium/B-vitamin a szervezetedben, de ha nem , akkor meg lehet, hogy tényleg túlerőltetted; valami más meg ne legyen. Mármint, remélem, nem valamilyen komolyabb dolog.
2019. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*zabkorpát én pl kezembe szórni szoktam,és onnan szórom a számba;amúgy pl amik ilyen magféle dolgok, azokban van még magnézium sok pl. mogyoró, bab, stb.
2019. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nekem csak ez a pont...igen olvastam magnéziumot de nem magától ránk csak nyomásra ha sokat írok vele pl mg ugye inkább jobb kezem használom :) köszönöm,válaszokat aranyosak vagytok
2019. okt. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!