Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szájszag ellen javaslat? Okai...

Szájszag ellen javaslat? Okai a gyökeres megoldás javára?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok fogorvoshoz, nincs lyukas fogam, tehát ebből a szempontból nincs bajom. Alapos fogmosás és nyelvmosás napi kétszer, szájvíz egyszer.

Nem dohányzom és mégis olyan szájszagom van, hogy kergetni lehetne vele. Evés után egy darabig jó, de aztán megint előtör (fogmosás nem mindig nyomja el). Fokozott vízigényem van, pedig iszok rendesen, aztán az csak úgy keresztül megy - ennek lehet-e hozzá köze? Bátyámnak is hasonló szájszaga van, néha szúrós mintha savas lenne. Hajlamos vesekőre, volt cukros a családban, de eddig egyik tünetével sem találkoztam. Refluxom nincs.

Rendszeres véradó vagyok, nem mondanak semmit úgyhogy az is rendben van. Beteg ritkán vagyok (max enyhe megfázás, most volt egy enyhébb zsepifújósabb időszakom 3 év betegségmentesség után). Rágózás se nagyon segít, már kifogytam az ötletekből. SOS help légyszi :(



2019. okt. 8. 22:00
 1/5 anonim válasza:
Akkor belülről jön. Orvos.
2019. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mandulakőről hallottál már? Irdatlan büdös tud lenni. Nekem ugyan nincs de nem egy ritka dolog. Nézz utána, googleba beírod hogy tonsil stone és videókat is kidob.
2019. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem garatmandula eltavolitas utan szunt meg. Egyik ok a mandulako a masik hogy gyulladaspont. Gennyes stb
2019. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs gyulladás a számban, és mandula követ sem tapasztaltam, pedig ez számomra új volt. :/

Fogdoki nem tudott a témában segíteni.

2019. okt. 8. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nyitott gyomorszáj. Gasztroenterológus vizsgálja.
2019. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!