Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek tetves?

Lehetek tetves?

Figyelt kérdés
Viszket a fejbőröm. Mostam head and soulderssel és nizorallal. Fésültem úgy hogy előre hajoltam és egy lapra fésültem tupírfésűvel, ilyen kis fehér pöttyök jöttek le meg sok hajszál. Anyukám és házi orvos nézte, nem láttak semmit, se korpát. Az asztalomon láttam egy bogarat de azt hiszem szárnya volt. Attól félek tetves vagyok? De nem vagyok benne biztos. Nem találtunk de mégis félek? A serke kijön a lapra ha fésülöm vagy csak a hajszállal együtt? És ha tetves vagyok akkor a lapra tetű esett volna ki? Mit tegyek?
2019. okt. 10. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terves, mert azt az orvos meglátta volna. Más mint a korpa. Sztem nincs is szárnya. Más a viszketés érzése is, megérezni nyugi.
2019. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem mászik valami a fejemen, de ezt lehet már csak beképzelem. Tényleg nagyon félek tőle.
2019. okt. 10. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nézesd meg mégegyszer anyukáddal amikor a leginkább viszket, hátul tarkónál és fülek felett lehet a legtöbbet látni
2019. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma is nézte Anyukám délután miután hazajöttem de semmit nem talált. Most az előbb is nézte, kb 10 perce de semmi. Mégis ezt érzem és már rettegek, nagyon kivagyok már. Félek.
2019. okt. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!