Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez alvásparalízis lehetett?

Ez alvásparalízis lehetett?

Figyelt kérdés

Gyanítom, mert már napja nem tudtam kialudni magam. Már előfordult korábban is ilyesmi, és akkor is kialvatlan voltam, és napközben aludtam. Pont, mint most.


Szóval olyan volt, mintha az lenne a valóság, de közben éber voltam. Nagy félelem volt bennem, a testem pedig mintha elkezdett volna szétolvadni, zsibbadt az egész. Tudtam, hogy nem valóság, és próbáltam belőle felébredni. Amikor sikerült, akkor kinyitottam a szemem, de minden szürke volt, csak egy kis pontot láttam tisztán, de semmit se láttam, nem tudtam megmozdulni sem. Abból is próbáltam kijönni, majd sikerült, visszajött a látásom is.


Egyébként lényegtelen, de az óceán fölött repültem egy idegenbéli város mellett. Mintha nem földi lett volna. Nem tudtam irányítani a repülést. Először vízszintesen repültem, majd merőlegesen, és rettegtem, hogy beleesek az óceánba. A testem közbe mintha elkezdett volna szétolvadni.


2019. okt. 12. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen csak álmodtál.
2019. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!