Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alvásparalízis az mikor...

Az alvásparalízis az mikor jön? Amikor álomba vagyunk? Vagy amikor kelünk fel? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
alvásparalízis

2018. nov. 25. 22:23
 1/4 anonim válasza:
100%
elalvás után, amikor a tested alszik, de a tudatod nem, vagy reggel, amikor a tudatod felébred, de a tested nem. Utóbbi rosszabb.
2018. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tudatom nekem szerintem fent van mindig. Mindig gondolkozok,semmire gondolni nem tudok,alvas közben sem. Legalábbis olyan melyen aludni nem tudok,alvasparalizist még nem tapasztaltam. Egyszer-ketszer ereztem mar ugy,hogy kenyelmetlen pozicioban vagyok,es mozogni nem tudok. Hmm. Engem is erdekelne, peldaul mik okozzak legfokeppen? Egyszer at akarom élni. Lehet furan hangzik, de erdekel. Utana lehet azt mondom,hogy isten ments :D

Olvastam,hogy alkohol,meg egyebek okozhatjak. De a neten egy cikk,vagy iras...

2018. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én tudatosan akarok álmodni.
2018. nov. 25. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt, vagy ébredéskor jelentkezhet! Senki ne akarja àtélni!!! Tudatos álmodással gyógyítjàk állítólag, de van akinek meg pont az hozza elő! Talàn 30 éves korra elmúlik, utána nem jelentkezik már! Szörnyű élmény! Vagyis számomra az volt! Ha ment a tv, akkor a hangokat full torzítottan kezdtem el hallani és már nem tudtam megmozdulni, a szemem kinyílt, láttam mindnet. Kb. 4-5volt nekem összesen, csak a szemeimet tudtam mozgatni! Mivel végülis ez alvasi bénulás, ami pár percig tart! Megszólalni sem tudsz, hogy segítsen valaki. Próbàlsz mozogni, nagyon rosszul érzed magad, de esélytelen! Aztán ahogy elmúlik, a szíved ver ezerrel mert azt sem tudod mi volt ez! Én sokáig nem tudtam, csak utána kezdtem el keresgélni a neten! Aztán imádkoztam többet soha ne jöjjön elő! Több dologgal magyarázzák, van ahol azt írják nagyon alacson a vérnyomás akkor, aztán stressz, hanyatt alvas fokozhatja a kialakulását!
2018. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!