Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez az egész a formalintó...

Lehet ez az egész a formalintól meg az egyéb vegyszerektől?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja dolgozom patológián szövettanon és olyan tünetek jöttek elő amiket eddig soha nem tapasztaltam. Először is ilyen fura érzés a torokban mintha égni akarna de így enyhén, meg egészen a mellkasig lehetett érezni. Nem volt olyan erős hogy zavarjon csak feltűnt. Ez már az első héten megjelent. Kb három hét után gombóc alakult ki a torokban ami zavart a nyelésben. Mandulaköveket csinált és a fél oldali mandula megnagyobbodott. A másik normál méretű. Elmentem orvoshoz. Krónikus mandula gyulladást írt le mandula kövekkel. Mintát vett ami negatív lett ezért nem kell kivenni a mandulákat. Ha rosszabbodik menjek vissza. Aztán van hogy jobb van hogx rosszabb a torkom. Általában hétvégén lesz jobb mikor nem dolgozom. Ebben hónapban hátfájás jelentkezett ilyen fura a hátam közepén ami nem az üléstől van. Sokszor volt ülő munkám és a suliban sem fájt így soha. Átsugárzik a jobb lapockám felé. Nem olyan fájdalmas de már zavaró de nem kényszerít ágyba. Mi lehet ez? Lehet a formalintól ez?
2019. okt. 14. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A garatnál jelentkező probléma lehet formalin allergia.
2019. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben azonnal munkahelyet váltanék. Az egészséged fontosabb!!!
2019. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!