Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A füvesek miért hazudják azt,...

A füvesek miért hazudják azt, hogy a THC-nak nincs káros hatása a szervezetre?

Figyelt kérdés
Tudományosan bizonyítva van az, hogy hosszú távon romboló hatással bír. Rombolja a memóriát, koncentrációt, tanulási készséget. A marihuánát szívó fiatal felnőtteken nemrégiben végzett tanulmányok érzelmekkel, motivációval és döntéshozatallal kapcsolatos rendellenességeket találtak az agyban. Ráadásul olyan hazugságokat terjesztenek, hogy a fű gyógyítja a rákjot. Lehet, hogy a kender olaj hatással lehet a daganatos betegségekre, de nem a füvescigi. A füvesek agya lassabban kommunikál a test többi részével, mint ahogyan az ideális lenne. A füvesek azért hazudnak, mert szeretnek beszívni és megnyugtatásképpen szándékosan terjesztenek hazugságokat, vagy pediglen azért, hogy legalizálják a marihuanát?

2019. okt. 15. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
A füvesek igazat mondanak. Attól hogy tudományosan bizonyítva van valami attól még ez igaz. De sokkal könnyebb hinni a brit tudósoknak,minthogy valaha egyszer is látnád hogyan gyógyítja a rákot. Külföldön már legalizálták és mindenkinek legális. Csak itt Magyarországon illegális. A sok agyhalott miatt. És nem érdekel a 0%-od.
2019. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

"De sokkal könnyebb hinni a brit tudósoknak,minthogy valaha egyszer is látnád hogyan gyógyítja a rákot. "


Ez már megint az ostoba alul iskolázott, alul tájékozott füvesek téves mantrája. Ez egy kamu.


A marihuána a kemoterápia okozta mellékhatásokat tudja csökkenteni.


De hogy rákot gyógyítana, az többnyire csak a leépült füvesek agymenése.

2019. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
A nem THC hatóanyagú fű orvosi felhasználása Magyarországon is legális! Ettől nem lehet betépni, de csökkenti a fájdalmat, gyulladást. Aki ennek ellenére THC-t akar, az nyilván nem a gyógyító hatást keresi, hanem a pszichoaktív hatásokat.
2019. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos lehetnek káros hatásai. Főleg ha cigibe szívod, de az ugye nem a thc hatása. Hanem a kátrányé, bár ettől is le lehet épűlni. És rá lehet szokni erre is, de az alkohol tényleg sokkal jobban roncsólja a szervezetet! És az alkoholistàk nehezebben teszik le a piát, mint a füvesek a jointot! De szerintem akkor sem kéne legalizálni, max az orvosi marihuánnát! Esetleg a fogyasztást max dekriminlizálni kéne! Vagyis megtűrni az országban, bár akkor is több lenne a fogyasztó. De talán kevesebb emberek térnének át keményebb drogokra. Bár nekem ez egy kapu drog volt, nem a party drogok felé! Hanem az lsd felé amit azóta már 4-szer csináltam...
2019. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Mert jó biznisz? Az alkohol meg a cigi is káros még is árulják, ébresztő. :D


Én egyébként toltam neki fiatalon, szóval nem a levegőbe beszélek. Volt olyan ismerősöm, aki eléggé túltolta, kb memóriája tropa volt nem emlékezett dolgokra. nem beszélve arról hogy ha dzsót szívsz ugyan úgy füst kerül a tüdődbe, ami nyilván nem egészséges. Ráadásul sokkal forróbb füstöt szívsz be mint egy ciginél. Nyilván aki nagy füvez az azt próbálja bemagyarázni magának hogy nem káros, de ha egy kicsit reálisan nézed a helyzetet akkor rájössz hogy hülyeség.

2019. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig az LSD hozza elő az emberben a skizofrén hajlamot bár bocsi. De nyomjad csak a hülyességeidet. Amíg ilyen felfogású emberek léteznek addig nem fogják legálissá tenni és minél több ember fog meghalni. Hát hajrá.
2019. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt se feledjük el, hogy azokban az országokban, ahol legális a füvescigi, sokkal nagyobb a bűnözési arány pl Hollandia. Ha legalizálva lenne, sokkal könnyebben jutna el gyerekekhez is, mint ellenkező esetben. Maradjon csak betiltva.
2019. okt. 15. 12:33
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

[link]


[link]


[link]


[link]


De tudjuk tudjuk, a tudósok hülyék, csak te tudsz mindent a világról a 8 elemiddel. :D

2019. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De érdekes, egyik ismerősöm évek óta füvezik, hollandiában él és öngyilkossági hajlamai vannak, agresszív ha nem kapja meg az adagját és totálisan le van lassulva és nem holmi herbát szív. Kérdezel tőle valamit kell 10 másodperc mire válszol, felfogja, hogy mit is kérdeztél tőle. És nem ő az egyetlen füves, akit láttam. Tényleg káros.
2019. okt. 15. 12:37
 10/19 A kérdező kommentje:
# 21/22 Pont az ilyenek miatt írtam ki ezt a kérdést
2019. okt. 15. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!