Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A füvesek miért hazudják azt,...

A füvesek miért hazudják azt, hogy a THC-nak nincs káros hatása a szervezetre?

Figyelt kérdés
Tudományosan bizonyítva van az, hogy hosszú távon romboló hatással bír. Rombolja a memóriát, koncentrációt, tanulási készséget. A marihuánát szívó fiatal felnőtteken nemrégiben végzett tanulmányok érzelmekkel, motivációval és döntéshozatallal kapcsolatos rendellenességeket találtak az agyban. Ráadásul olyan hazugságokat terjesztenek, hogy a fű gyógyítja a rákjot. Lehet, hogy a kender olaj hatással lehet a daganatos betegségekre, de nem a füvescigi. A füvesek agya lassabban kommunikál a test többi részével, mint ahogyan az ideális lenne. A füvesek azért hazudnak, mert szeretnek beszívni és megnyugtatásképpen szándékosan terjesztenek hazugságokat, vagy pediglen azért, hogy legalizálják a marihuanát?

2019. okt. 15. 12:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, én még egyet is értettem veled a diszkurzus elején, mert láttam vannak érveid, de a #19-és válaszoddal mindent hiteltelenné tettél a szememben.

Szerintem IS káros a marihuána, de az egy nagy hazugság, hogy Hollandiában magas a bűnözési ráta. Én itt élek konkrétan, és azok mellett hogy ÜRESEK a börtönök, látom mi folyik az országban. Honnan vetted ezt a hülyeséget amúgy? Linkelj mar be kérlek egy hiteles forrást ami alátámasztja ezt az állításod. Elmondom neked, hogy Magyarországon sokkal magasabb a bűnözési ráta, elég ha körülnézel a FULLra töltött börtönökben, ahol a rabok egymás hegyén hátán vannak! Az pedig, hogy a holland börtönök szószerint üresek és külföldieknek adják ki bérbe nem hülyeség, majd megkeresem az erre vonatkozó cikket.

2019. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a cikk, mondjuk ehhez angolul is tudni kell. Nem kéne mindent elhinni a magyar propagandának, vagy pedig neked nem kéne hazugságokat terjeszteni.

Látjátok? Ennyire szavahihető a kedves kérdező.

2019. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg sok a bűnöző ott. Akkor ezek szerint ez a kérdés is kamu. 😀 Ha nem tesszük legálissá itt a kannabiszt akkor kevesebb marad a bűnözés tényleg! Öcsém. És én vagyok a retardált 😂
2019. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy hollandiába nagyon gyenge a törvény, mivel visszaeső bűnözők elkövetnek valamit, becsukják őket 2-5 hónapra vagy 1 évre és kiengedik, folytatják ott ahol abbahagyják. Haverom ott él és ő mesélte nekem, hogy alig kapnak valamit ha valaki bűnt követ el. Magyarán a bűnözők nem félnek, mivel tudják azt, hogy kapnak pár hónapot, súlyosabb bűnözésért évet akár. Én a bűnözés alatt nem feltétlen gyilkosságokra gondoltam, hanem drogterjesztésre, ami hollandiában fénykorát éli, mivel a drog remek kis üzlet ott.
2019. okt. 15. 18:29
 15/19 anonim ***** válasza:

[link]


"A tanulmány arra a következtetésre jutott, hogy a magas THC-tartalmú kivonatok többnyire hatásosabbak voltak a rákos sejtekben a sejthalál előidézésére."


Ezek szerint gyógyászati célra is az a jobb ha be lehet tőle állni 😊

2019. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Károsnak káros, mint az alkohol, de még mindig sokkal jobb szerintem. A fűvezéstől hosszútávon kialakulhat enyhe butulás stb. vagyis ezt halottam. Saját példával élve: 5 éve Füvezem amikor elkezdtem a gimiben is kitűnő tanuló voltam, most egyetemet is mindjárt kivégzem pedig 2 naponta rágyújtok egy cigire. Szerintem inkább ember függő kire hogy hat. Ha kell amúgy én most is le tudnám tenni, voltak olyanok hogy hónapig/2 hónapig nem szívtam és nem igényeltem mint egy függő.
2019. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

és akkor még egy mai jó cikk ráadásnak


[link]

2019. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyeséget művészez összehordani gyerekek! :D

Évek óta minden egyes nap füvezek legalább kétszer. De semmilyen problémába nem ütköztem még a mindennapi életem során. A kollégám 1 év ismeretség után tudta meg, hogy élek vele, és azt mondta, hogy bárkiről gondolta volna ezt, de rólam gondolta volna legutoljára, hogy egyáltalán nem észrevehető stb.


Hollandiában (és azokban az országokban, ahol nincs ennyi idióta, mint te, meg a többi agyatlan) egyébként pont hogy visszaszorul így az illegális drogkereskedelem, mivel a fű dílerek eltűntével sok ember nem kerül kapcsolatban ezáltal más drogokkal is.


A harmadik atom nagy hülyeség meg a károsság... Nem káros :D Képes okozni rövidtávú memóriaromlást, de ez viszonylag rövid időn belül újra vissza áll a régi kerék vágásba, csak átmeneti.


Használjátok egy picit az agyatokat, nézzetek utána a tényeknek. Vannak emberek, akik sajnos belebutulnak, de az inkább egy felvett stílus, mint a fű eredménye.


A világon nincs még egy olyan növény, mint a kender, amely ilyen sok betegségre gyógyír!


"Olyan káros mint az alkohol"


Labdába se rúghat az alkohollal. Gyakorlatilag nincs káros hatása, lehetetlen túladagolni. Legfeljebb, ha cigarettába fogyasztják.


.

.

.

Nyissátok ki végre a szemeteket, nem csak kormánypropagandát kéne nézni!

2020. máj. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
59%

#18


Így van! Sajnos ezen az oldalon nem lehet erről még beszélni sem, csoda, hogy a te válaszod nem tűnt el, amiért kiálltál a fű mellett. Én már nem is válaszolgatok ebben a kategóriában, mert buta drogosnak vagyok elkönyvelve. :D

2020. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!