Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mai nap Mr (röntgen) en...

A mai nap Mr (röntgen) en voltam a csuklómmal. A doki azt mondta hogy ganglion ciszta amit műteni kell. Volt e már valakinek ilyesmi és műtötték e? Aggódok mégis a kezemről van szó.

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Páromnak volt ilyen cisztája és nála is felvetették a műtétet, de megmutatta egy másik dokinak, aki úgy döntött, hogy tesz egy próbát és leszívja egy tűvel a tartalmát. Utána valamilyen gyógyszerrel töltötték fel. Először nem látszott jelentős különbség, de amint felszívódott a gyógyszer, leapadt a ciszta és úgy is maradt (több, mint 1 éve). Nálad nem került szóba ilyen megoldás?
2019. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most akkor MR vagy röntgen? Nem mindegy.

Ha MR-en voltál, akkor a cystáról kiderülhetett, hogy több rekeszes és akkor nem lehet leszívni csak műteni.

2019. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Novemberben megyek egy speciális dokihoz aki majd ad további infót hogy miis lesz. Mr volt, igen rosszul írtam
2019. okt. 17. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Persze az nem árt, ha egy kézsebész is megnézi (gondolom ez az a speciális orvos), de van olyan ganglion amit csak feltárással lehet eltávolítani.
2019. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon remélem hogy ez nem olyan amit műteni kell. Soha nem voltam életem során kórházba vagy éppen műtve se, egy ilyen kis valamitől már félek.
2019. okt. 18. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
1 napos sebészet ez csak.
2019. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!