Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A gondom a következő.

Ha otthon vagyok akkor teljesen jól érzem magamat, nem feszélyez semmi.

Ha kimozdulok a lakásból, elmegyek a boltba vagy bárhova főleg egyedül akkor ez a komfortérzet megszűnik.

Feszült leszek és ilyenkor arra törekszem, hogy a dolgomat minél hamarabb elintézzem, hogy mehessek haza.


Az emberekkel nem vagyok képes kommunikálni rendesen.

Amikor beszélgetek valakivel akkor igyekszem a mondandómat rövidre fogni és haladni tovább. Sokszor veszem azt is észre magamon, ha pl munkahelyen A pontból elindulok B-be akkor a tekintetemet egy pontra fókuszálom és próbálok nem nézelődni.


Ez eléggé bosszantó tud lenni, mert szeretnék én is más emberekkel beszélgetni anélkül, hogy feszélyezve érezném magamat közben.


Az igazság az, hogy mindig is ilyen voltam de ez nem lehet normális dolog.


Egy alkalommal vettem be egy 0,25mg frontint mert fogorvoshoz mentem, akkor ezek a tünetek is elmúltak, de nem akarnék nyugtatót szedni hosszútávon.


2019. okt. 20. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiás lehetsz. Nyugi ez kezelhető! Jobbulást!
2019. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!