Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biztos jó minden súlyosan...

Biztos jó minden súlyosan beteg kisgyereket megmenteni?

Figyelt kérdés

Tudom kegyetlen kérdés,mindenki a sajat gyerekét mindennél jobban szereti. Internet,sok csatorna tvben,kisbolt-hipermarket. Mindenhol beteg kis gyerekekről szóló hírek vannnak,akinek a gyógyszereire ,gyógykezelésére .... száz milliók kellenek. Adtam én is régebben neki pénzt. De gondolkodtam, most egyszer megkapja a kezelést ok. Reméljük minden rendben lesz. De nagy esély van rá,hogy újabb kezelés kell,fogékony lesz más betegségekre. Mellékhatása van a kezelésnek. Gyakran csak pár évet kapnak még a sorstól.

Jön a vádaskodás....tb nem támogatja? Nem akarok politikát belevinni,de nem okkal teszi??



#gyerek #beteg #mellékhatás #kűlföldikezelés #sterilszoba
2019. okt. 22. 21:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Nem leszel népszerű ezzel a kérdéssel, én meg a válasszal nem leszek az.


Igazad van.

2019. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van.

Soha nem fogja kitermelni a társadalomban azt az összeget amit a kezelésére költöttek, még eszmei értékben sem. ( pl eszmei értékben nagyjából akkor érné meg ha megmentene egy 300 fős repülőt a lezuhanástól felnőttkorában vagy hasonlók. )

Ez az igazság még ha fáj is. Ezért sem könnyű döntéshozónak lenni.

A másik amire gondolom szintén gondoltál hogy nem kaphatja meg mindenki ezt a 700-800 milliót amit összegyűjtenek akinek szüksége lenne rá, csak az akit épp felkap a média.

2019. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2es az a baj ha tv felkapja Petikét akkor az Rtl Klubb Józsikát a facebookon Istvánka anyukája kampányol,a kisbolt Annának gyűjt kupakot.
2019. okt. 22. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem jó, és nem anyagi szempontból elsősorban. Szenved a gyerek, szenved a család, nem jó ez senkinek sem.
2019. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tv2*
2019. okt. 22. 21:35
 6/12 A kérdező kommentje:
4es pont erre gondoltam....es ha van egy másik egészséges gyerek akkor ők is megsínylik lelkileg. A másik gyerekkel van foglalkozva,anya ideges apa lelép vagy iszik vagy szeretőt tart,aki megérti aki férfit lát benne... Senki se vágyik nehéz életre.
2019. okt. 22. 21:39
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
És ha rólad lenne szó,hogy itélnéd meg ezt a dolgot ?
2019. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7es. Ha rákos lennék,elméletben elutasítanám a kemo terápiát és a sugarat. Szabdalni se hagynám magam. Maximum egy műtétbe mennék bele.

Nem vagyok drog párti de végstádiumban drogoznék.

2019. okt. 22. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ha magamról lenne szó, akkor tudnék racionális öntést hozni. Ha a saját gyerekemről? Ez már más kérdés. Ebben nem vagyok biztos.
2019. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es pont próbálj meg nem sajátba ,általánosságba gondolkodni.
2019. okt. 23. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!