Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pénisz növelő tabletták...

A pénisz növelő tabletták használata, nemzés képtelenséget okoz?

Figyelt kérdés

Az enyém tövétől, felfelé görbe (nem túlságosan) és így ha alulról mérem, akkor 16cm, ha felülről, akkor 12 cm.


Nekem saját szemmel ha lenézek vagy, ha tükörből nézem, akkor nem tünik elég nagynak.


Csak én keveslem vagy azok a lányok, akik most ezt olvassák, szerintük milyen?


2019. okt. 23. 20:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*kicsit görbe/ferde
2019. okt. 23. 20:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nemzésképtelenséget okozna, nem tartom valószínűnek. De hogy kamu az egész az tuti. Sima lehúzás.
2019. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán átverés, azon kívül kb. életveszélyes lehet. Olvass utána.
2019. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én szememben az a gáz ha valaki ilyesmit szed. Ráadásul még butának is tartanám hogy ilyen hülyeséget elhisz.
2019. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdés kamu. Akit a tabletta hatásmechanizmusa érdekel, az nem fog a centikkel terhelni minket. Veled ellentétben.

Idáig még senki sem dicsért meg, hogy, húú, de hosszú, nem is kicsi, nem lettél ettől depis ?

Ja, és persze egyébként sem létezik (működő) pénisznövelő tabletta.

2019. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túlságosan is fel van fújva a dolog.


Minden nő más, minden nőnek más az igénye.

Van aki a kicsi vastagot szereti, van aki a hosszabb vékonyat és vannak akik a kettő közötti részt.

Ha kisebbségi komplexusod van, akkor azt csak fejben tudod gyógyítani, a tabletták nem segítenek.

2020. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!