Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha alkoholt...

Mariann21 kérdése:

Mi lehet az oka, ha alkoholt iszom, azonnal vállban érzem? Enyhe feszítő érzés néhány percig és utána elmúlik.

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, ugyan így érzem én is !
2019. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
Ezt hogy érted? Vállban.
2019. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan,a vállban.Szerintem is furcsa,de tényleg..
2019. okt. 26. 11:13
 4/6 kriszpo ***** válasza:
72%
Nagyon érdekes amit kérdezel. Én nem vagyok orvos, de az egészségügyben dolgozok és folytatok tanulmányokat. Szerintem ennek az egésznek az alkoholnak a szervezetre gyakorlot hatásához van köze. Az elfogyasztott alkohol hat az idegekre és az a neuromuscularis junctio-n keresztül hat az izmokra (jelen esetben a vállizmaidra). Szerintem ez teremészetes, jó lenne ha esetleg orvos, neurológus tudna róla, mert az is lehet, hogy ebből később valamilyen betegség lesz. Persze ez csak az én tippem, lehet, hogy nincs igazam.
2019. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát, a harmincadik üveg sör után nyilván elfárad a vállad.
2019. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kriszpo.Miquel nem azt írtam,h alkoholista vagyok.....
2019. okt. 31. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!